Како до најјаките девојки?

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Леле колку сте глупи не ми се верува, таа западњачка култура што ви направи се метросексуалец до метросексуалец прав маж не остана :tapp: него вака прво таа женската на штикли шо вежба ми е некако нелогично а за фотошоп чул некој од вас, its magic wow :nesvest: дада изгледа не,. олрајти ден што би рекол џим кери, а башка што почнавте со лични навреди јас не сум вежбала, не ме знаете така да јадете бурек колку сакате на форум, кога не знаете да затресете женско газе у кревет исфрустрирани едни:smir:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Леле колку сте глупи не ми се верува, таа западњачка култура што ви направи се метросексуалец до метросексуалец прав маж не остана :tapp: него вака прво таа женската на штикли шо вежба ми е некако нелогично а за фотошоп чул некој од вас, its magic wow :nesvest: дада изгледа не,. олрајти ден што би рекол џим кери, а башка што почнавте со лични навреди јас не сум вежбала, не ме знаете така да јадете бурек колку сакате на форум, кога не знаете да затресете женско газе у кревет исфрустрирани едни:smir:
А ти демек знаеш?
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Абе не треба таа да знае хахаха...не е ваљда он оние...

Во постот кажува дека правите мажи изгледаат отприлика вака



И по таквите мажи се палат многу жени..ако точно разбрав...
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
AdRi*;2815725[B напиша:
]Е добро де ако има некој дечко пари,мора ли да е гаден:vozbud:[/B]
Туку за темата...ако нема дечкото пари а сака да биде со некоја јака пичка...нека се потруде да се истакне со интелигенција...па можеби токму таа ке биде исклучок од оние што пагат само на пари.:smir:
ne be ,pa bas naprotiv,bas za da bide nekoj decko epten onaka zgoden i vo telo,i vo lik i so dobra garderoba i vo se,bas treba da ima gore-dole dosta pari(isto i za devojkite,ubaviot izgled cini dosta pari),....samo sto takvite samoproglaseni ubavici(koi najcesto nemaat ni voda vo oci) nemaat sili da odat so nekoj takov ,koj pokraj parite i izgleda fenomenalno.:toe:

Леле колку сте глупи не ми се верува, таа западњачка култура што ви направи се метросексуалец до метросексуалец прав маж не остана :tapp: него вака прво таа женската на штикли шо вежба ми е некако нелогично а за фотошоп чул некој од вас, its magic wow :nesvest: дада изгледа не,. олрајти ден што би рекол џим кери, а башка што почнавте со лични навреди јас не сум вежбала, не ме знаете така да јадете бурек колку сакате на форум, кога не знаете да затресете женско газе у кревет исфрустрирани едни:smir:
aj be devojko poveli stavi sliki od tebe,pa da te vidime...a za fotosopot,eve ti primer za spored mene vistinski jaka zenska,NIKOL SERCINGER od pusiket dols,...aj te molam daj primer od devojka vo RM sto izgleda barem priblizno kako nea...
p.s.ke zaboravev,inaku taa na slikte pogore ne e od fotoshop takva,taa e edna od fitnes shampionkite,a za niv se znae masnotiite vo organizmot gi namaluvaat i do 0.5%(zboruvamn za na natprevar),taka sto...taa definitivno taka izgleda....
 
D

devojcence

Гостин
prvo za sekoj e razlicno sto podrzbira pod najjaka devojka ?!?! znaci na nekoj mu e potrebno ubavina na nekoj cel paket. e sega da pretpostavime cel paket baraat. najbitno e da znaat da se postavat i da se ponasaat ko so treba da napravat dobar muabet ,da ne se klosari i ubavo da izgledaat :) takva bara vistinsko musko a ostanatite nekoja pari a nekoja samo ubavina zavisi :)
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.374
Поени од реакции
1.948
prvo za sekoj e razlicno sto podrzbira pod najjaka devojka ?!?! znaci na nekoj mu e potrebno ubavina na nekoj cel paket. e sega da pretpostavime cel paket baraat. najbitno e da znaat da se postavat i da se ponasaat ko so treba da napravat dobar muabet ,da ne se klosari i ubavo da izgledaat :) takva bara vistinsko musko a ostanatite nekoja pari a nekoja samo ubavina zavisi :)
Потполно се согласувам со тоа болдираното.Ако некоја девојка мене ми е убава не значи дека и на некој друг ќе му биде а за вкусови не вреди да се расправа.
Според тоа одговорот на прашањето како до најјаките девојки за мене е како и до секоја друга - принцип је исти све су остало нијансе :wink:
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Батка...не си ме прочитал убаво.
Не сум рекла дека се однесува само на тело.
Реков:Убава во лице и тело,со стил,шармантна и паметна:):)
Ок моја грешка...............:vozbud:

Леле колку сте глупи не ми се верува, таа западњачка култура што ви направи се метросексуалец до метросексуалец прав маж не остана :tapp: него вака прво таа женската на штикли шо вежба ми е некако нелогично а за фотошоп чул некој од вас, its magic wow :nesvest: дада изгледа не,. олрајти ден што би рекол џим кери, а башка што почнавте со лични навреди јас не сум вежбала, не ме знаете така да јадете бурек колку сакате на форум, кога не знаете да затресете женско газе у кревет исфрустрирани едни:smir:
Срцка................Платон ти е грција, ама ти посеизгледа ни географија не си учела. Кога на овие простори луѓето се посветувале на себе воздугнување како умствено така и телесно ЗАПАДОТ НЕ ПОСТОЕЛ.

Фотошоп................значи се што ви е недостапно одма спаѓа во фотошоп или други холивуд ефекти.... Не срцка тоа ти е потење гас на разни справи и вежби. ЕПА НОРМАЛНО ДЕКА ТАКВО ГАЗЕ ПОВЕЌЕ КЕ САКАМ ВБО КРЕВЕТ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
А да ја прекрстите темава, Што според вас е јака женска?? Па откако ќе решите,тогаш да ја прекрстиме пак во , Како до јаките женски!
Јас како што разбрав, Никола под јаки женски сакаше да кажи за оние чочкине, што стојат по шанкој,со 4 кила шминка и чекаат некој пијачка да му купи. Е сеа пак ќе повторам како до нив. Ако треба не излегувај цел викенд, собери барем едно иљадарче, колку за некоја пијачка и такси, две правилно составени реченици, самодовербата на нивоу :), и бичи.
Е сега за мене што е јака пичка. За мене јака пичка е онаа, што кога ќе и пријдам, и ќе ја прашам што ќе пија, ќе ми речи , не ФАЛА, и откако ќе и направам два муабети добивам шамар, придружно со А ШТО СЕ ЗАМИСЛУВАШ ТИ БЕ?? :) Значи чупето има мозок, и размислува, што значи дека ќе треба максимално да се потрудам да го извадам цел потенцијал од мене, за да на крајот успеам барем да ја испратам (кај мене :) )
А тоа за парите, јас мислам дека се Џокер(и), кој ги заменуваат недостатоците....исто ко во хант, неам џандар,ама иам џокер...неам акал, иам пари.
Како беше она поговоркана?? Јака кола, мало куре...или така нешто:pos2:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не знам колку корист ќе има од моето мислење, зашто, јас сум во категоријата на „третокласна пи*ка“, ама еве, ќе кажам што треба за да се стигне до мене, а после истото ставете го на левелот два над мојот и ќе заклучите со првокласните п*чки како :)
Во средно требаше да има веспа подобра од мојата, сега треба да има кола подобра од мојата. Да има повеќе пари од мене, да има подобар парфем од мојот и да има помаркирана облека од мојата. Да има подобро издепилирани нозе од моите и попрецизно исчупани веѓи од моите. Неговата диплома да е од школија која е бар едно ниво над мојата, неговото друштво да е од фини кругови, мајка му да употребува молив за уста две нијанси потемен од карминот. Во дворот да има многу цвеќиња, кучето да му има педигре, на рибите да ја менуваат водата еднаш неделно. Така ќе ја направам неопходната еволуција кон средната висока класа кон која копнеам одсекогаш.
Ебаве муабетот ретардиран :)

Не срцка тоа ти е потење гас на разни справи и вежби. ЕПА НОРМАЛНО ДЕКА ТАКВО ГАЗЕ ПОВЕЌЕ КЕ САКАМ ВБО КРЕВЕТ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Потење гас?:)))
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Не знам колку корист ќе има од моето мислење, зашто, јас сум во категоријата на „третокласна пи*ка“, ама еве, ќе кажам што треба за да се стигне до мене, а после истото ставете го на левелот два над мојот и ќе заклучите со првокласните п*чки како :)
Во средно требаше да има веспа подобра од мојата, сега треба да има кола подобра од мојата. Да има повеќе пари од мене, да има подобар парфем од мојот и да има помаркирана облека од мојата. Да има подобро издепилирани нозе од моите и попрецизно исчупани веѓи од моите. Неговата диплома да е од школија која е бар едно ниво над мојата, неговото друштво да е од фини кругови, мајка му да употребува молив за уста две нијанси потемен од карминот. Во дворот да има многу цвеќиња, кучето да му има педигре, на рибите да ја менуваат водата еднаш неделно. Така ќе ја направам неопходната еволуција кон средната висока класа кон која копнеам одсекогаш.
Ебаве муабетот ретардиран :)




Потење гас?:)))
Срцка ти ............ немам зборови.

Еве што се подразбира под спонзоруша - ЧИСТА ДЕФИНИЦИЈА:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Леле аман бе немате пари ни да ја опиете аман :pos2::nesvest: не е за смеење ситуацијава станува се полоша, криза дојде голема.
Ти многу пиеш? Да знам да штедам... Ако не да дигам кредит... :smir:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
958
Поени од реакции
727
Абе не треба таа да знае хахаха...не е ваљда он оние...

Во постот кажува дека правите мажи изгледаат отприлика вака



И по таквите мажи се палат многу жени..ако точно разбрав...
Шо ти значи ова? Шо му фали на типот? Според мене секој маж треба да "поседува" доза на неандерталност...у ствати овај е слика и прилика на прав правцат е*ач-за разлика од модерниве издепилирани момци (бричам нозе, груда и мишка)-па не ми текнуе нешто понепопалително?
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.690
Поени од реакции
12.082
модерниве издепилирани момци (бричам нозе, груда и мишка)-па не ми текнуе нешто понепопалително?
Телетабиси? :smir:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
958
Поени од реакции
727
Јака женска е секоја девојка што секое просечно младо момче може да ја има-ВО СОН!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom