Како до најјаките девојки?

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Леле аман бе немате пари ни да ја опиете аман :pos2::nesvest: не е за смеење ситуацијава станува се полоша, криза дојде голема.
Има литро и пол ракија за 120 денари...ама не е во тоа работата...секс со пијана (пијана-не поднапиена) девојка...дајте бе луѓе...не правете евтини филмови...
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Аман бе...не биле јаки женските ако имале целулит...нели комунист беше...
Голема работа ако има малку целулит...или маица од 400 денари...
brat a be nisto od toa ne e problem ako devojkata e svesna za svoite prednosti i maani i cvrsto gazi na zemjata,ama ako i pokraj toa sto ima eden kup celulit i maicka od 300-400 den se pravi deka e kojznae kolku ubava i deka e kojznae kolku e nad site,e pa prijatel toa ne e jaka zenska,tuku ufilmana zenska.
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Јака кола нешто во џеб (се мисли на пластика обавезно), и луѓе што можат да те внесат во најјакиот клуб....

После ова само let the magic work:kesa:
Тоа е страшното нели?????
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
50000000000000000000000000000000000000000 у џеб ако ти ги собере ако не у банка на сметка..... Мерцедес Љ класа.. како шо никој нема..... куќа на Сејшелски Острови, тв со кабелска, полско веце, шопска и 2 кила ракија.. и твоја е.... :baeh::baeh::baeh:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Дечко баш ти го ѕирнав сега профилот, и јас не можам да сфатам како тоа ти себеси можеш толку да се воздигнуваш, си вежбал се гледа тоа во ред е се држиш специјални диети за тоа балоните на рацете да ги одржуваш се е тоа супер и кул но на некој девојки тоа не им делува афродизијачки ко турн он капираш, еве мене на пр, толку надуени мускулести батки не ми се привлечни, добро оформено тело но до некоја граница ти си претерал, мислам дека не е во ред така да се преценуваш и спушти се малце на земја, целулит бе? Која женска нема целулит дај молимте се, се знае женското тело од што е составено од 80% сало и 20% мускули, машкото е обратно 80% мускул 20% сало еве јас сум слаба 52 кила имам не се познава дека имам целулит но сепак кога ќе си ја стиснам кожата на бутот на огледало се собира како мало целулитченце тоа значи дека колку и да сум слаба и 45кила да се напраам пак ќе имам малце целулитче ЖЕНСКО сум мајку му, и не би рекла дека си сноб, но самобендисан си и премногу високо леташ.
aj zemi preprocitaj si go postovite i malku poubavo razmisli sto i kako kazuvas, za tela ne mi objasnuvaj ,toa mi e profesija i so toa se bavam poveke od 14 godini,do najmlala sitnica gi poznavam i maskata i zenskata anatomija(na dosta od poznative vo R.M sum im bil instruktor po fitnes),zenskoto telo sostaveno od 20% salo i 80% muskuli? :pos2:a maskoto obratno?:pos2:sto zboris be svesna si?i nema celulit taa devojka sto redovno vezba i redovno pazi na ishrana(jaka zenska sega jasno ti e,pogledaj po Srbija,Hrvatska,Bugarija i sl).
Celulitot ne e toa sto treba da te pravi zensko,i ne mi objasnuvaj zensko sum pa celulitot e ok,ako imas celulit i salo,ne se pravi pojaka pi.ka od vrvnite top modeli(koi bas i nemaat celulit,a i oni se zenski neli?ama oni se navistina jaki zenski,imaat se sto treba da imaat.
i jas samobendisan?:pos2:pa i da sum barem ima za sto,masko sum ,a nemam stomak,tuku stomacni,nemam salo,ama sepak ne letam kako tebe deka za nekoj kako mene trebalo devojkite da imaat pari i nisto drugo,...poubavo za tebe e da ne letas tolku mnogu visoko. tvoj muabet e deka do jakite zenski samo so pari:pos2:bog da cuva,i jas sum toj sto letal?bog da cuva...odi malku prosetaj po zapadot da vidis sto e jaka pi.ka...
eve da vidis sto e jaka pi.ka bez celulit i bez ic salo: n1105219944_30189693_3964557.jpg

n1105219944_30190615_4434879.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: NYC
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
јака ли е таа која инсистира исклучиво на пари и кола?
а вие машките немате ли со што друго да се истакнете па ај овие сакаат пари? :)
na ova prasanje najubavo e da odgovori Filozovka,ona go tvrdi toa,deka jakite zenski letale i insistirale isklucivo na pari i kola i sl...
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Овде треба да помине инспекција...
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
aj ti kazi mi na mene,kako moze devojka koja nema kade da se e.e(nema svoj stan),nema svoja kola,nosi eftina garderoba,eftina sminka,nema ni za taksi ,ni za pijacka i dr....kako moze takva devojka da bide JAKA?objasni molim te,i zasto istata takva devojka koja ne moze da si dozvoli da ima zgoden,sarmanten,dobro graden decko ti ja narekuvas JAKA?
Очигледано сите си имате различни дефиниции за "јака пичка",aма оваа беше убедливо најглупава.
Јака пичка мора да има свој стан,своја кола...па ако е затоа 1% нема јаки пички во Македонија.
А за ефтината гардероба,маичката од 400 ден.,ефтина шминка...можам да се кладам дека нема ни да ја познаеш дали е 400 или 4000,ако е добро избрана нели.
За мене јака пичка е убава девојка и во лице и во тело,со стил,шармантна и паметна.
И зашо ваква девојка не би можела да си дозволе да има згоден,шармантен,добро граден дечко,и да биде јака???:)
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Очигледано сите си имате различни дефиниции за "јака пичка",aма оваа беше убедливо најглупава.
Јака пичка мора да има свој стан,своја кола...па ако е затоа 1% нема јаки пички во Македонија.
А за ефтината гардероба,маичката од 400 ден.,ефтина шминка...можам да се кладам дека нема ни да ја познаеш дали е 400 или 4000,ако е добро избрана нели.
За мене јака пичка е убава девојка и во лице и во тело,со стил,шармантна и паметна.
И зашо ваква девојка не би можела да си дозволе да има згоден,шармантен,добро граден дечко,и да биде јака???:)
pa ne bi mozela zatoa sto neli,ona togas bi letala amo po pari,taka vikaat neoki po temava),i bi bila so najgadniot decko na planetava samo da ima pari,za ona da ne mora veke da nosi maicka od 400den tuku da nosi od 400 evra...taka kazuvaat,...sto avtomatski znaci deka koga devojka bi imala se sto jas navedov, ona ne ke mora da odi so nekoj gaden za pari(zatoa sto taa veke se si ima) i ke moze da odi so nekoj zgoden,sarmanten,dobro graden i ke bide jaka,ke ima se sto e potrebno za da bide jaka,od jaka ona,jak decko ,jaki pari,...jako se...

Стварно е факт.Ама има исклучоци неможеш да генерализираш.
jasno deka ima isklucoci :)
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
pa ne bi mozela zatoa sto neli,ona togas bi letala amo po pari,taka vikaat neoki po temava),i bi bila so najgadniot decko na planetava samo da ima pari,za ona da ne mora veke da nosi maicka od 400den tuku da nosi od 400 evra...taka kazuvaat,...sto avtomatski znaci deka koga devojka bi imala se sto jas navedov, ona ne ke mora da odi so nekoj gaden za pari(zatoa sto taa veke se si ima) i ke moze da odi so nekoj zgoden,sarmanten,dobro graden i ke bide jaka,ke ima se sto e potrebno za da bide jaka,od jaka ona,jak decko ,jaki pari,...jako se...


jasno deka ima isklucoci :)
Е добро де ако има некој дечко пари,мора ли да е гаден:vozbud:
Туку за темата...ако нема дечкото пари а сака да биде со некоја јака пичка...нека се потруде да се истакне со интелигенција...па можеби токму таа ке биде исклучок од оние што пагат само на пари.:smir:
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
aj zemi preprocitaj si go postovite i malku poubavo razmisli sto i kako kazuvas, za tela ne mi objasnuvaj ,toa mi e profesija i so toa se bavam poveke od 14 godini,do najmlala sitnica gi poznavam i maskata i zenskata anatomija(na dosta od poznative vo R.M sum im bil instruktor po fitnes),zenskoto telo sostaveno od 20% salo i 80% muskuli? :pos2:a maskoto obratno?:pos2:sto zboris be svesna si?i nema celulit taa devojka sto redovno vezba i redovno pazi na ishrana(jaka zenska sega jasno ti e,pogledaj po Srbija,Hrvatska,Bugarija i sl).
Celulitot ne e toa sto treba da te pravi zensko,i ne mi objasnuvaj zensko sum pa celulitot e ok,ako imas celulit i salo,ne se pravi pojaka pi.ka od vrvnite top modeli(koi bas i nemaat celulit,a i oni se zenski neli?ama oni se navistina jaki zenski,imaat se sto treba da imaat.
i jas samobendisan?:pos2:pa i da sum barem ima za sto,masko sum ,a nemam stomak,tuku stomacni,nemam salo,ama sepak ne letam kako tebe deka za nekoj kako mene trebalo devojkite da imaat pari i nisto drugo,...poubavo za tebe e da ne letas tolku mnogu visoko. tvoj muabet e deka do jakite zenski samo so pari:pos2:bog da cuva,i jas sum toj sto letal?bog da cuva...odi malku prosetaj po zapadot da vidis sto e jaka pi.ka...
eve da vidis sto e jaka pi.ka bez celulit i bez ic salo:Прегледај го приврзокот 12349

Прегледај го приврзокот 12348
Ја пресече тука нема што. како што велиш исто и јас вежбам од својата 6 година прво 5 години гимнастика и до крајов на животов околу 9 години вежбам карате и теретана напоредно па јас знам како е да се мачиш за да имаш ОК тело.

А тоа што го кажа како и да е таа што ја критикуваш, ПРВО се кладам дека нема 2 пати отидено на стадион да потрча - ако воопште знае каде се наоѓа -, појма нема што е тоа здрава исхрана, и се смее на секоја девојка која вежба и се грижи за своето тело. Ама што можеш ти тука не има секакви на свет.

И да ти кажам право да можев сега ке ти дадев репутација ама штета што неможам во наредниве 24 часа. БРАВО БРАТ ТАКА ТРЕБА:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Очигледано сите си имате различни дефиниции за "јака пичка",aма оваа беше убедливо најглупава.
Јака пичка мора да има свој стан,своја кола...па ако е затоа 1% нема јаки пички во Македонија.
А за ефтината гардероба,маичката од 400 ден.,ефтина шминка...можам да се кладам дека нема ни да ја познаеш дали е 400 или 4000,ако е добро избрана нели.
За мене јака пичка е убава девојка и во лице и во тело,со стил,шармантна и паметна.
И зашо ваква девојка не би можела да си дозволе да има згоден,шармантен,добро граден дечко,и да биде јака???:)
Батка ЈАК ПИЧКА не се однесува само на тело. Јас познавам таква деловна жена која покрај својата убавина и грижата за истата е и успешна деловна жена со тие атрибути кои ги наброја. Па како за неа да не кажам дека е јака .....

Има една филозофија која одамна е заборавена - Платоновата. Епа јас се водам по неа. Човекот рекол- на врвот од државата треба да бидат најфизички способни луѓе кои во исто време се на врвот од својата класа по умствени способности зашто кога ке ги споиш овие две добиваш совршена класа на водачи. Е тоа е дефиниција за јака ..... и јак фраер.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
Ј
Батка ЈАК ПИЧКА не се однесува само на тело. Јас познавам таква деловна жена која покрај својата убавина и грижата за истата е и успешна деловна жена со тие атрибути кои ги наброја. Па како за неа да не кажам дека е јака .....

Има една филозофија која одамна е заборавена - Платоновата. Епа јас се водам по неа. Човекот рекол- на врвот од државата треба да бидат најфизички способни луѓе кои во исто време се на врвот од својата класа по умствени способности зашто кога ке ги споиш овие две добиваш совршена класа на водачи. Е тоа е дефиниција за јака ..... и јак фраер.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Батка...не си ме прочитал убаво.
Не сум рекла дека се однесува само на тело.
Реков:Убава во лице и тело,со стил,шармантна и паметна:):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom