Како до грчкиот остров Кос?

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.018
Поени од реакции
2.059
site vie ste gubitnici sto go trosite vremevo na nekakov glup forum ej kavi se ne ke nacekas a jas si najdov nacin da stasam do odredenata destinacija
па што прашуваш како да одиш ..сигурно ние нема да ти кажеме иди лево па десно па таму та таму..си имаш агенции за то
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
5
Поени од реакции
0
па што прашуваш како да одиш ..сигурно ние нема да ти кажеме иди лево па десно па таму та таму..си имаш агенции за то
Dali gi procitavte odgovorite za moeto prasanje?Kolku rasipan narod sme megu sebe se marzime a ne pak nekoj da saka da ne povlece so nego nagoree?Znam deka ima agencii ama nema za tamu nikakva ponuda...itn itn site sme pametni
 
Член од
25 февруари 2010
Мислења
1.158
Поени од реакции
879
е сеа, ти понуда бараш или патот? за патот, гугл мап, карта, навигација..за понуди тука нема, само во агенција тоа.. :)
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Sakam da odam na odmor vo Kos?Kako da stasam do tamu,koga ima brod od Solun do Kos?
Чувај си парите дете скупо е на острови да идеш тркни до Паралија на едно гиро.

Знаеш колку е скапо таму да речеме сокче или пиво да пиеш аууууууууууууу.

А сите острови и не се кој знае што ,мислам за млади луѓе.
 
Член од
1 август 2011
Мислења
1
Поени од реакции
1
mene ako me poslusas odi za skijatos,jas samo sto se vrativ od tamu super e,ostrovot e bas za mladi ,amo moram da te predupredam skapicko e..
 
H

HITCH

Гостин
site vie ste gubitnici sto go trosite vremevo na nekakov glup forum ej kavi se ne ke nacekas a jas si najdov nacin da stasam do odredenata destinacija
Упатство: :pos:

Овде прво кликнуваш на Get directions, а потоа ќе ти се појават две опции А и Б, тоа е за локацијата кај што се наоѓаш и кај што сакаш да одиш. Кај буквата А напиши Кина (China), а кај буквата Б напиши Тајван (Taiwan) и после повторно кликни на Get directions. Откако ќе ти се појави карта од десната страна, ти види го упатството од лева страна, оти тоа ти треба тебе. Најди ја точката 48. На истиот начин се стигнува од Македонија до ѓупскиот остров. Среќно!

mene ako me poslusas odi za skijatos,jas samo sto se vrativ od tamu super e,ostrovot e bas za mladi ,amo moram da te predupredam skapicko e..
Демек, ако ти имаш пари некој друг нема пари да појде таму??? :pos:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
samo vie patuvajte vo gejlada , ama posle nemojte so zhalopojki po forumive
165 turisti zaboraveni na Rodos :pos:
avionot na Aegean Airlinessi sletal 2 chasa porano i za tolku i si poletal - ostavajki gi izraelcite na aerodromot celi 24 chasa . Ke baraat otshteta iako im e ponuden eden den besplaten prestoj
http://100dorog.ru/guide/news/4059823/
 
C

cige

Гостин
Кај се наоѓа тој остров и дали е атрактивен?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom