Како да откријам број?

Член од
10 февруари 2018
Мислења
8
Поени од реакции
0
здраво форумџии
можеби темава не е за тука, нека средат админите.
Дали има начин да се открија од кого е нечиј број. Пробав со фб, вибер нема никакви резултати изгледа не е најавен ниту на вибер ниту на фб. Дали постои некој начин да го дознаам од кого е бројот. Вработената во вип ме советува доколку ме замара некој број да пријавам во полиција, не сакам да пријавувам зошто немам закани од тој број само ми титка а кога му ѕвонам не ми се јавува. Ве молам за помош
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.769
Поени од реакции
193.585
здраво форумџии
можеби темава не е за тука, нека средат админите.
Дали има начин да се открија од кого е нечиј број. Пробав со фб, вибер нема никакви резултати изгледа не е најавен ниту на вибер ниту на фб. Дали постои некој начин да го дознаам од кого е бројот. Вработената во вип ме советува доколку ме замара некој број да пријавам во полиција, не сакам да пријавувам зошто немам закани од тој број само ми титка а кога му ѕвонам не ми се јавува. Ве молам за помош
па блокирај го бе, 3 секунди работа
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.761
Поени од реакции
2.679
Епа ондак пријави во полиција како што ти кажала таа од Вип, не го сфаќам драмењево по форуми
Може лежи нешто друго зад титкањето;)! Гледаш не сака да го стрела одма!
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.788
Поени од реакции
8.589
Можда ја пијан сум ти вртел, немој у полиција сестро. Знаеш како е, една цифра погрешна и друг бараш место оној кој сакаш....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom