Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од alek34, 24 јуни 2009.

 1. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.898
  Допаѓања:
  6.559
  Море море, виј ги тија бе се сакат гага. Ак сакаш ќе ти пишам Хау Ту Гајд за швалерисвање дај триесе бона(шес пута пет од оније со бронзена Менада).
  Ехе низ сито и решето требат да имаш поминвано за така.
  --- Споено дупло мислење, 25 октомври 2014 ---
  едит- Ак си женат и имаш деца, јас на женати ќе и изделкам еден стап и да ти привлезит убо убо на спиење, да те спљујат.
   
 2. Flatter

  Flatter

  Член од:
  19 септември 2015
  Мислења:
  130
  Допаѓања:
  100
  Овие огласи вистински се или само парите да ти ги земат преку СМС?


  Мене искрено не ми се верува во вакви огласи. Што мислите вие и дали сте пробале?
   
 3. Turrican

  Turrican

  Член од:
  7 март 2009
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  243
  :pos:
   
  На i.van777 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. PIRATIC

  PIRATIC diplomiran klozetar

  Член од:
  26 јануари 2012
  Мислења:
  5.348
  Допаѓања:
  4.156
  Во било кој дел од светот и да живееш и да користиш интернет (макар и на Антарктик или на Гренланд да си) со самото тоа што доволно е една порно страна да отвориш и потоа постојано секој ден ќе ти излегуваат тие непостоечки фиктивни фејк покани за пријателство, четинг, дејтинг... на пр. ти пишува Џесика е на 3 км од тебе хаха а ти живееш во пуста Брезница на пр. абе и латинки и црнкињи и азијаткињи се и свашта бре нема што нема, но тоа се се фиктивни непостоечки фејк ствари (нет-срање) !
   
  На feler му/ѝ се допаѓа ова.
 5. SpiderWeb

  SpiderWeb ја заменува титулата под името во вашите мислења.

  Член од:
  12 мај 2008
  Мислења:
  531
  Допаѓања:
  481
  Fuck hot girls in Цапари
   

Сподели преку: