Како да дојдеш до постара жена?

S

staycalm

Гостин
Отвори си тиндер или било кој дејтинг ап/сајт и најди си богдачува
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
311
Поени од реакции
464
Нема млади трансици за гузење, постари жени колку сакаш.
 

brnjomkd

cobragt
Член од
23 ноември 2017
Мислења
222
Поени од реакции
93
на badoo јас имам најдено поготово од тетово гостивар куманово има milfici
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
По државниве установи, саде 40 годишни немажени... го чекаат принцот на коњ...
Како и да е, за маж со добар став нема жена што нема да се напупи.

Има и на Тиндер, стално гледам измеѓу 30-40 години, до сеа само моми како кечери градени ми имаат одговорено на порака :D

Само немој да почињаш разговор со тематика „секс“, пошто нали тоа се чисти моми, платонска љубов за нив треба :D Ќе те шутне одма :P Нали Исус ово оно Христијанство...
Ако добро се сеќавам, Христијанство ништо не налага за сексот како треба, освен да не ја изневеруваш момата после венчавка...

Само во Македонија сексот е грев... лошо ни се пише, со селидбава и политката на државава, ќе изумреме како свест и ген...
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Дали постарите жени се палат на помладите? Како е возможно да се стапи во контакт со постара жена? Бидејќи не можам да издржам веќе..тоа ме пали повеќе од било што :sneaky:
Абе сите барет помладо,тој постаро барал!?
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Абе сите барет помладо,тој постаро барал!?
Хмм, за кого како, можеби некогаш поарно ќе ти биде да се дружиш со постара него помлада.
Но кај нас жените чудно се однесуваат, пример имам две колешки, и двете се 35-40, и двете дете ме викаа(јас веќе 30 години)... па ми се жалеше едната во обичен разговор, „мене никој не ме забележува“.
Мислам треба да воведеме некаков обичај да ги научиме децата на 18 години за сексот повеќе... пошто тоа природен метод за пород и одржавање здрав и млад народ. Нема ништо срамно, природата така не створила.
Начнав други теми.

Да не почињам, сега и мажите се однесуваат чудно...

Биди истраен во својата цел, и осигурај се точно што ти е целта пошто жените не сакаат држ-недај... или си камиказа или седи си мирен.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.098
Аман можеби момчето има 18 години па сака да се учи на постари. Сите на половни работи сме се учеле ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom