Како да го измерите вашиот пенис!

Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.963
Прочитајте ги овие интересни факти за човечкото тело. Некои од нив сте ги знаеле, но некои ќе ве изненадат.

-Потребно е 7 секунди храната од устата да дојде до желудникот.

-Човечката коса може да издржи тежина од 3 килограми.

-Должината на пенисот е трипати поголема од должината на палецот.

-Човечката коска е цврста како бетон.

-Женското срце чука побрзо од машкото.

-Жените трепкаат двапати повеќе од машките.

-Користиме 300 мускули само да одржиме рамнотежа за да стоиме.

-Жените го прочитаа текстов.

-Мажите уште си го мерат палецот!:LOL::LOL:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.385
Шо има мажите да го мерат,
сега гледам жените само во палците ќе гледаат,
а во шлицот нема потреба и глеј чудо од утре,
ред на пластика,за палците разбира се !
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.994
Поени од реакции
3.827
Кога го видов насловот на темава си реков „ауу сигурно јак сеир ќе падне сега“ амма кога прочитав воведниот пост...(n) финтава со дедо ное врсна е -.-
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.102
kaj si be @cool@ sto godini te nema :D ke me iznenadese da bese pisan komentar :LOL: ali vaka slikoito klasika od tebe :pos:
добро е и толку;) - покрај тоа што е само некој час по полноќ, јас сум папсан - а ти бараш да пишувам:icon_lol:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.102
koa ke pomislam na toa pocnuvaat racete da mi se tresat i nikako da go izmeram de palecot :LOL:
а, знаеш како во Кина си се тешат со малите ....:pos:

колку подобар живот има некој- тој има мал к*р и обратно :pos:

кутрите кинескињи :icon_lol:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.963
а, знаеш како во Кина си се тешат со малите ....:pos:

колку подобар живот има некој- тој има мал к*р и обратно :pos:

кутрите кинескињи :icon_lol:
e*ti zivotot takov :pos:
sakam da sum klosar da bi bil u kina :LOL: ima rastur da praam :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom