Како да ги привлечам девојките..?

Член од
16 јануари 2020
Мислења
28
Поени од реакции
28
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Насловов можеби не е баш тоа што баш ме интересира... но... некако во псоледно време не ми иде а и немам баш контакти.
Одсекогаш сум сакал озбилна врска , сум имал 5/6 озбилни врски до сега и над 100 девојки онака за секс...иако не сум го барал тоа само секогаш но налетувам на такви почесто шо немаат што друго да дадат освен секс.. не сум некој најубав али не сум грд убав сум и реален сум за ова. знам да се испонашам со секој човек млад,возрасен или девојка и помала и повозрасна но некогаш се понашам можеби добро со некој што не треба а со некој што не треба ке се испонашам лошо.. можеби затоа имам изгубено многу контакти... или па пошто живеам у мал град, една на друга муабети за мене као сум ја искористил вака така а и јас таков си бев малку...искрено.... и дали затоа не ме сваќаат озбилно или дека по природа сум така... се зафркавам и некогаш преминуам граници....незнам....порано уште не знаеја што е џоинт јас пуфкав и ме сметаа за наркоман можеби тие денес што пушат и што снифаат... можеби затоа тешко ми оди (сум се праел мангуп со тоа)...инч. за до душа спортист сум возам точк проофесионално, трчам , вежбам, не сум пушач, пијам така коа ке седн еме некогаш другари.. а и неам баш некоја константна екипа.. сум имал во период кога сум се џанкал коа сум бил средно после средно , но одлучив тие да ги оттргнам од животот но некако ми се стеснува кругот се повеке и повеке а исто и со девојките.... незнам дали сум јасен ова шо го пишѕвам дали некој би ме разбрал.. но искрено незнам од кај да почнам како да си го средам животот. да најдам стасбилна екипа за дружње и девојка што ке бидам со неа секогаш.. во последно време се повеке ме мачи ова... можеби знае некој некој совет да ми каже ....ви благодарам ако ме разбирате а уште повеке ако ми кажете некој совет... поздрав
Си имал над 100 девојки за секс а прашуваш овде како да привлечуваш девојки?!? Извини вака,ама ако си знаел како да заведеш и исклецаш над 100 девојки ти ќе знаеш и што тие девојки сакаат да видат кај мажите и ќе бидеш експерт на оваа поле а не овде ко некоја шушумига да поставуваш вакви прашања...
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Имајте разбирање за чоеков
Од мал град,опнато преку 100 ,5-6 сериозни врски уште машката популација му е останата да ја опнит по градот па барат чаре дур не му е касно
Abe ostaj na forumov na vakvite temi se nekoi Kazanovi i Don Žuani koi opnale sve što e žensko (od čovečki rod) vo držaava, alfa mažjačišta, po niv trčaat devojkite i gi molat ednostavno e*i me, e*i me, pa nema bre tolku narod vo državičevo, tolku ženi, devojki tolku nema kolku što nekoi fraerišta tuka imaat isklecano, utre nekoj ke kaže i deka milion devojki e*el vo životot, ama ku*vi bile site, sve takvi mu se pogagjale, a čoekot si baral samo edna ama vredna. I posle nekoj takov fraer koj neli gi ima pominato site ženski vo Makedonijava, ke čueš se oženil so nekoja od Pustec ili od Golo Brdo Škiprija oti neli samo tamo imalo as'lni ženi, a ovde site bile ku*vi koi što sekako veke gi pominal site do edna :icon_mrgr:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Abe ostaj na forumov na vakvite temi se nekoi Kazanovi i Don Žuani koi opnale sve što e žensko (od čovečki rod) vo držaava, alfa mažjačišta, po niv trčaat devojkite i gi molat ednostavno e*i me, e*i me, pa nema bre tolku narod vo državičevo, tolku ženi, devojki tolku nema kolku što nekoi fraerišta tuka imaat isklecano, utre nekoj ke kaže i deka milion devojki e*el vo životot, ama ku*vi bile site, sve takvi mu se pogagjale, a čoekot si baral samo edna ama vredna. I posle nekoj takov fraer koj neli gi ima pominato site ženski vo Makedonijava, ke čueš se oženil so nekoja od Pustec ili od Golo Brdo Škiprija oti neli samo tamo imalo as'lni ženi, a ovde site bile ku*vi koi što sekako veke gi pominal site do edna :icon_mrgr:
Да имаше толку дупачи во државава ко шо се кажвет ќе бевме 10 милиони а не 1
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Да имаше толку дупачи во државава ко шо се кажвет ќе бевме 10 милиони а не 1
Abe ostaj sve fraerišta. Zatoa posle završuvaat vo brak ili so provincijalki od pomalite gratčinja od vnatrešnosta na državava ili pa zemaat ženi od Pustec ili Golo Brdo od sosedna ni Albanija, od što se mnogu sposobni da si fatat devojka Skopjanka (govoram konkretno za Skopjani bidejki sum od SK). Tip što stvarno dupi i menja ženski ko čorapi toj ne se fali tuku si raboti i si kuti, tie što se falat deka pola ili cel grad sve žensko legnale mi se stvarno čudni tipovi i neznam koja im e poentata vo nivnoto falenje, a gi ima dosta takvi tipovi. Pa toa se intimni i diskretni raboti i ne se za kažuvanje i falenje, duri i da se vistiniti, a baška što mnogumina lažat-sušat za svojot ljubovno-seksualen život i iskustva.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.052
Поени од реакции
12.510
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Член од
30 април 2020
Мислења
152
Поени од реакции
182

Kajgana Shop

На врв Bottom