Како да ги привлечам девојките..?

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
587
Поени од реакции
2.297
...абе ајде,заебаеш поштен свет овде...туку дај ти кажи ни како си успеал толку жени да свртиш а сеа бараш совет као....мижи асан да ти лапнам слатките
...не отварај тема,барај си жена по оглас ;)
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
27
Поени од реакции
24
Koлку години имаш?
27 godini
Автоматски споено мислење:

Ако сакаш совет пишии на Frose Pro на Facebok :)
muuhahahahahah site ke me doznaat hahahaha
Автоматски споено мислење:

Stavam 100ce deka nema ebeno u zivot
da prav si :D ja ostaam 1000che deka od najbliska familija ti iam peeeeeeeeanoo :D
Автоматски споено мислење:

Да, затоа што овој има, видено 100 жени во животот.

Има фатено 6-7 женски за озбилно, и има спиено со повеќе од 100, а бара совет за тоа како да привлече женска.

ОК
abe drugarche nee bitno toa ja dali sum videl 100 ili sho sum im prael drugo mi e temava... deka se ponasham mozebi taka malku ko na zaebancii za se taka duhovit sum i mozebi zatoa mislat deka ne sum ozbilen za vo vrska ili neznam sho.... a koa sum u vrska sum i veren i ne ni gleam da sum so druga mozhnost sum imal so manekenki da bidam pa ne sum bil poso ne sum gleal kako prilika posho pred se sum coek koa sum so edna so edna sakam da sum i ne me zanimaat drugi. znaci ako sum bil so poveke neznaci deka sum pichkar ili neznam so tuku deka ...dali nema ozbilni devojki dali pa mene ne me svakjaat ozbilno poshto za sekakvi temi se shalam u princip i mislat kao da ne sum seriozen.. neznam stvarno ako znaes nesh kazi ne da ljubomoris tuka deka iam poise picki od tebe ebano :D nee u toa fintava :D :D
 
Последно уредено:

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.222
Поени од реакции
8.369
Имајте разбирање за чоеков
Од мал град,опнато преку 100 ,5-6 сериозни врски уште машката популација му е останата да ја опнит по градот па барат чаре дур не му е касно
 
Член од
2 септември 2013
Мислења
245
Поени од реакции
229
Секоја чест анчо :tapp::tapp: дај објасни ја случката со дињата, нови членови имаме .. а и успат да се најде некој талент па да се преименува во дињата на анчо л:ROFLMAO::D:D
Автоматски споено мислење:

Извини ама не можев да издржам па да ја прочитам до крај.. иако се потрудив..
 
Последно уредено:
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.174
Поени од реакции
7.433
abe drugarche nee bitno toa ja dali sum videl 100 ili sho sum im prael drugo mi e temava... deka se ponasham mozebi taka malku ko na zaebancii za se taka duhovit sum i mozebi zatoa mislat deka ne sum ozbilen za vo vrska ili neznam sho.... a koa sum u vrska sum i veren i ne ni gleam da sum so druga mozhnost sum imal so manekenki da bidam pa ne sum bil poso ne sum gleal kako prilika posho pred se sum coek koa sum so edna so edna sakam da sum i ne me zanimaat drugi. znaci ako sum bil so poveke neznaci deka sum pichkar ili neznam so tuku deka ...dali nema ozbilni devojki dali pa mene ne me svakjaat ozbilno poshto za sekakvi temi se shalam u princip i mislat kao da ne sum seriozen.. neznam stvarno ako znaes nesh kazi ne da ljubomoris tuka deka iam poise picki od tebe ebano :D nee u toa fintava :D :D
Искрено, повеќе ти сум љубоморен на смислата за хумор и изразот што го имаш. Јасно ми е на што си ќарил толку многу жени.
 
C

CoolIris

Гостин
Па цела Македонија си ја поминал и самиот факт што потенцираш дека си бил со 100 девојки укажува на тоа дека го сметаш истото за големо животно достигнување. Како сакаш да те сфаќаат озбилно?
 
Член од
30 април 2020
Мислења
143
Поени од реакции
178
Член од
28 август 2009
Мислења
1.094
Поени од реакции
1.841
некако во псоледно време не ми иде а и немам баш контакти.
над 100 девојки онака за секс
порано уште не знаеја што е џоинт јас пуфкав и ме сметаа за наркоман можеби тие денес што пушат и што снифаат..
сум имал во период кога сум се џанкал коа сум бил средно после средно
во последно време се повеке ме мачи ова... можеби знае некој некој совет да ми каже
Не верувам дека некој ќе те сфати сериозно. Пуфкав, снифаат, 100 девојки си легнал, џанкање...

Али чим си легнал над 100 девојки, мука немаш без гајле.

da prav si :D ja ostaam 1000che deka od najbliska familija ti iam peeeeeeeeanoo :D

Автоматски споено мислење:

mozhnost sum imal so manekenki da bidam pa ne sum bil poso ne sum gleal kako prilika posho pred se sum coek
neznam stvarno ako znaes nesh kazi ne da ljubomoris tuka deka iam poise picki od tebe ebano :D nee u toa fintava :D :D
Шо ти е со муабетов? Колку години имаш?
 
Последно уредено:
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.154
Поени од реакции
1.689
abe drugarche nee bitno toa ja dali sum videl 100 ili sho sum im prael drugo mi e temava... deka se ponasham mozebi taka malku ko na zaebancii za se taka duhovit sum i mozebi zatoa mislat deka ne sum ozbilen za vo vrska ili neznam sho.... a koa sum u vrska sum i veren i ne ni gleam da sum so druga mozhnost sum imal so manekenki da bidam pa ne sum bil poso ne sum gleal kako prilika posho pred se sum coek koa sum so edna so edna sakam da sum i ne me zanimaat drugi. znaci ako sum bil so poveke neznaci deka sum pichkar ili neznam so tuku deka ...dali nema ozbilni devojki dali pa mene ne me svakjaat ozbilno poshto za sekakvi temi se shalam u princip i mislat kao da ne sum seriozen.. neznam stvarno ako znaes nesh kazi ne da ljubomoris tuka deka iam poise picki od tebe ebano :D nee u toa fintava :D :D
Види на јутуб таму има пикап видеа, гарант ќе закачиш нешто. Што ги прашуваш овие сеирџиве :pos:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.679
Поени од реакции
15.377
Aj obratna tema kako da gi privlecam momcite? :( sala na strana nekoj lugje ili nemaat srekja ili uste ne e iskocena.
Nema soveti za ova.
Момак како тебе тешко може да привлече момци....јбг животот е суров.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom