Како да ги привлечам девојките..?

Член од
16 јануари 2020
Мислења
14
Поени од реакции
10
Насловов можеби не е баш тоа што баш ме интересира... но... некако во псоледно време не ми иде а и немам баш контакти.
Одсекогаш сум сакал озбилна врска , сум имал 5/6 озбилни врски до сега и над 100 девојки онака за секс...иако не сум го барал тоа само секогаш но налетувам на такви почесто шо немаат што друго да дадат освен секс.. не сум некој најубав али не сум грд убав сум и реален сум за ова. знам да се испонашам со секој човек млад,возрасен или девојка и помала и повозрасна но некогаш се понашам можеби добро со некој што не треба а со некој што не треба ке се испонашам лошо.. можеби затоа имам изгубено многу контакти... или па пошто живеам у мал град, една на друга муабети за мене као сум ја искористил вака така а и јас таков си бев малку...искрено.... и дали затоа не ме сваќаат озбилно или дека по природа сум така... се зафркавам и некогаш преминуам граници....незнам....порано уште не знаеја што е џоинт јас пуфкав и ме сметаа за наркоман можеби тие денес што пушат и што снифаат... можеби затоа тешко ми оди (сум се праел мангуп со тоа)...инч. за до душа спортист сум возам точк проофесионално, трчам , вежбам, не сум пушач, пијам така коа ке седн еме некогаш другари.. а и неам баш некоја константна екипа.. сум имал во период кога сум се џанкал коа сум бил средно после средно , но одлучив тие да ги оттргнам од животот но некако ми се стеснува кругот се повеке и повеке а исто и со девојките.... незнам дали сум јасен ова шо го пишѕвам дали некој би ме разбрал.. но искрено незнам од кај да почнам како да си го средам животот. да најдам стасбилна екипа за дружње и девојка што ке бидам со неа секогаш.. во последно време се повеке ме мачи ова... можеби знае некој некој совет да ми каже ....ви благодарам ако ме разбирате а уште повеке ако ми кажете некој совет... поздрав
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.629
Поени од реакции
17.204
Спортист точок возеш пуфкаш снифаш тегови дигаш пиеш алкохол јадеш био 5-6 озбилни врски 100 жени за секс и сеа незнаеш како да привлечеш девојка?

Македонски Чарли Шин. :cool:
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
14
Поени од реакции
10
не пуфкам не дигам тегови , возам трчам не е битно и цигари не пушам ..али некако не ме свакјаат озбилно. некогаш можеби треба со некоја да бидам посериозен,а ради лоши искуства со курави ке се поставам поинаку а па некогаш обратно... можеби не ме свакјаат сериозно пошто по природа се шалам за се така..али не значи тоа дека не сум сериозен за сериозни работи. кога сум одел со некоја девојка за озбилно... не ни ми текнало да погледнам друга пошто ми била доволна. не сум преварант и искрен премногу..некоаш премногу се отварам.. можеби тоа е грешка што повекето мислат дека ме знаат ради тоа што слушнале некој муабет дека не сум озбилен дека се ладам само а не сум таков 10000 % се познавам. незнам пишете што мислите ПРОСВЕТЛЕТЕ МЕ :D oti ne a bivaaa vakaaa rabotaaaa :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.497
Поени од реакции
41.125
Насловов можеби не е баш тоа што баш ме интересира... но... некако во псоледно време не ми иде а и немам баш контакти.
Одсекогаш сум сакал озбилна врска , сум имал 5/6 озбилни врски до сега и над 100 девојки онака за секс...иако не сум го барал тоа само секогаш но налетувам на такви почесто шо немаат што друго да дадат освен секс.. не сум некој најубав али не сум грд убав сум и реален сум за ова. знам да се испонашам со секој човек млад,возрасен или девојка и помала и повозрасна но некогаш се понашам можеби добро со некој што не треба а со некој што не треба ке се испонашам лошо.. можеби затоа имам изгубено многу контакти... или па пошто живеам у мал град, една на друга муабети за мене као сум ја искористил вака така а и јас таков си бев малку...искрено.... и дали затоа не ме сваќаат озбилно или дека по природа сум така... се зафркавам и некогаш преминуам граници....незнам....порано уште не знаеја што е џоинт јас пуфкав и ме сметаа за наркоман можеби тие денес што пушат и што снифаат... можеби затоа тешко ми оди (сум се праел мангуп со тоа)...инч. за до душа спортист сум возам точк проофесионално, трчам , вежбам, не сум пушач, пијам така коа ке седн еме некогаш другари.. а и неам баш некоја константна екипа.. сум имал во период кога сум се џанкал коа сум бил средно после средно , но одлучив тие да ги оттргнам од животот но некако ми се стеснува кругот се повеке и повеке а исто и со девојките.... незнам дали сум јасен ова шо го пишѕвам дали некој би ме разбрал.. но искрено незнам од кај да почнам како да си го средам животот. да најдам стасбилна екипа за дружње и девојка што ке бидам со неа секогаш.. во последно време се повеке ме мачи ова... можеби знае некој некој совет да ми каже ....ви благодарам ако ме разбирате а уште повеке ако ми кажете некој совет... поздрав
Koлку години имаш?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.355
Поени од реакции
7.389
Насловов можеби не е баш тоа што баш ме интересира... но... некако во псоледно време не ми иде а и немам баш контакти.
Одсекогаш сум сакал озбилна врска , сум имал 5/6 озбилни врски до сега и над 100 девојки онака за секс...иако не сум го барал тоа само секогаш но налетувам на такви почесто шо немаат што друго да дадат освен секс.. не сум некој најубав али не сум грд убав сум и реален сум за ова. знам да се испонашам со секој човек млад,возрасен или девојка и помала и повозрасна но некогаш се понашам можеби добро со некој што не треба а со некој што не треба ке се испонашам лошо.. можеби затоа имам изгубено многу контакти... или па пошто живеам у мал град, една на друга муабети за мене као сум ја искористил вака така а и јас таков си бев малку...искрено.... и дали затоа не ме сваќаат озбилно или дека по природа сум така... се зафркавам и некогаш преминуам граници....незнам....порано уште не знаеја што е џоинт јас пуфкав и ме сметаа за наркоман можеби тие денес што пушат и што снифаат... можеби затоа тешко ми оди (сум се праел мангуп со тоа)...инч. за до душа спортист сум возам точк проофесионално, трчам , вежбам, не сум пушач, пијам така коа ке седн еме некогаш другари.. а и неам баш некоја константна екипа.. сум имал во период кога сум се џанкал коа сум бил средно после средно , но одлучив тие да ги оттргнам од животот но некако ми се стеснува кругот се повеке и повеке а исто и со девојките.... незнам дали сум јасен ова шо го пишѕвам дали некој би ме разбрал.. но искрено незнам од кај да почнам како да си го средам животот. да најдам стасбилна екипа за дружње и девојка што ке бидам со неа секогаш.. во последно време се повеке ме мачи ова... можеби знае некој некој совет да ми каже ....ви благодарам ако ме разбирате а уште повеке ако ми кажете некој совет... поздрав
Знаеш ти кај бараш помош уствари? На форум на кој тие што ќе ти солат памет и делат совети да им собереш заедно немат 5 женски клецнато :D
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
6.899
Поени од реакции
17.018
Koлку години имаш?
14 очигледно

Една стотинка да е вистина има егото до Марс и назад да ти беше....не па да бараш професионална помош на форумов.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.064
Поени од реакции
7.007
Знаеш ти кај бараш помош уствари? На форум на кој тие што ќе ти солат памет и делат совети да им собереш заедно немат 5 женски клецнато :D
Да, затоа што овој има, видено 100 жени во животот.

Има фатено 6-7 женски за озбилно, и има спиено со повеќе од 100, а бара совет за тоа како да привлече женска.

ОК
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
758
Поени од реакции
1.293
Спортист точок возеш пуфкаш снифаш тегови дигаш пиеш алкохол јадеш био 5-6 озбилни врски 100 жени за секс и сеа незнаеш како да привлечеш девојка?

Македонски Чарли Шин. :cool:
...и е директорка на фирма:

земени се врз основа на тоа што мајками ме убеди да бидам директорка на фирма.
или останал логиран со акаунтот кај некоја од 100те што спиел со нив
 
Последно уредено:
На врв Bottom