Како да ви го освојат срцето?

Член од
12 ноември 2005
Мислења
396
Поени од реакции
8
Dovolno e da e svesno devojce, sto znae da go zivee zivotot, i da e harizmaticna licnost.... nesakam ozbilni zenski i mrazam materijalistki, sponzorushi, zenski koi gledaat interes... inace devojce moze da me privlece prvin vizicki, no glavno presuduvam za karakterot ;)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Kako do moeto srce?? paa samo so 2 raboti: fin ncin na pristap, odnesuvanje i ako me nasmee taka slatko , znaci ako umee da me nasmee nego ke go gledam so drugi oci, mnogu mi e bitno toa, vedra osoba da e.:helou:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
... со војна!


се зезам,сега сум во лоша ситуација, сеуште се обидувам да ја преболам љубената да така периодов не ми е баш добар за заљубување. порано ќе беше доволно само физички да беше топ и да е внимателна, претпазлива, секогаш задоволна и глупа.

сега мислам дека се променив. ама не се издавам... :)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
... со војна!


се зезам,сега сум во лоша ситуација, сеуште се обидувам да ја преболам љубената да така периодов не ми е баш добар за заљубување. порано ќе беше доволно само физички да беше топ и да е внимателна, претпазлива, секогаш задоволна и глупа.

сега мислам дека се променив. ама не се издавам... :)
Sekogas zadovolna i glupaa?? lelee me nasmeaa:pos2::pos2:
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Pominuvam niz tezok period ja preboluvam sakanata licnost pa zatoa pagam na sve i svesto sto ke vidam ili ke mi se bendisa kaj nekoe zensko :)
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
во последно време многу тешко....тешко да некоја да ми го освои срцево али според мене вниманието кое ќе го покаже и е нешто на што највише паѓам!нема да биде лошо да е со костенлива коса и плави очи:)
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Da mi uplati crnkinja i da se skine od smeenje utre denta zaedno so mene koa ke i raskazuem kako e da se lepi crvena fuga na crni plocici :)

Nakratko da me prifati kakov sum
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
Физички ги гледам сите црти ама најмногу сакам убави усни и очи.
Ама дефинитивно најмногу "паѓам" на паметни машки.
Кога ке речам "паметен" мислам и на интелигенција и на образование и се.
Сакам да има широки општи познавања,добар поглед кон животот,да знае да направе убав муабет....Исто и да е добар на карактер и фин.
Ако карактерно ги исполнува овие услови,доволно ми е физички да има просечен изглед.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
1.144
Поени од реакции
893
Муабетот и супериорната интелегенција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom