Како ви допаѓа Мjузик Аjдол и коj ќе победи?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 август 2008
Мислења
149
Поени од реакции
5
Jас сум од Бугариjа, но за прв пат го гледам шоуво. Мислев дека ќе биде голема боза, но сум приjатно изненадан. А вие што чините?
Поздрав!

П.П.
Без политички ставови, ве молам!
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Од мојата гледна точка значи политиката е само глупава наука која ја убива најдобрата мисла некогаш изречена "Светот е едно големо семејство"
Значи музички идол.
Музичкиот идол според мене е одлично шоу и одличен начин да се промовираат нови и навистина талентирани луѓе.Но имаат катастрофален избор на жири.Немаат поим од музика.Можеби имаат вкус ама го немаат оној уметнички израз како што го имаше жирито на ОП.Значи до сега никој не го прокоментирал одличното вибрато во гласот на мојот фаворит Ели.Ниту одличното скримовање на еден учесник незнам како се викаше(учесничка).Значи тоа катастрофалната грешка која го прави шоуво малку контроверзно.Тоа е мојата гледна тачка
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Бреj, голема тема големо нешто! Таа не jа немав видено. Во Политика е само плуканье и за тоа решив да отвора нова тема...
Океј нема гајле. Дискутирај таму бидејќи оваа сигурно ќе ја затворат. :)
:helou:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Океј нема гајле. Дискутирај таму бидејќи оваа сигурно ќе ја затворат. :)
:helou:
Пацер -.- Ова е друга тема! Оваа тема гласи " Како ви допаѓа.." w00t.. o__0
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Ај не глејте на кафе и не гатајте на карти дали ке се затвори темава или не.Си има луге за таа работа тука, кои знаат што треба да се прави со темата.Ако сакате да пишувате, бујрум, ако не....
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Мјузик ајдол не ми се допаѓа воопшто и ама ич не ми е гајле кој ќе победи
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Имево со темава е у стилот а ви како те?? хаха

не ми е више интересно откако нема идиоти шо "пеат". Нема на кого да пукам сеир..а иначе сакам да победи тоа 13 годишното девојче или тој нашиот шо ја расплака таа од жирито со устата.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Добро музичко шоу, мене ми се свиѓа. Фаворити ми се нашиот Александар и Милица :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom