Како би реагирале ако ви се пушта личност од истиот пол?

Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Оф леле... сега имам пријателка
Незнам како да реагирам
Има многу продорни очи и постојано очите и се на мене, и цело време се осеќам како да сум гола

Со тоа што нудеше непотребна помош, прашуваше без врска прашања и зјапаше - ја игнорирав
Е сега погледот и стана многу остар како кога ме гледа бившиот што ме обвинува за се што му тргнало на лошо во животот.. и незнам стварно незнам што мисли девојчево...
Колку мрзам кога не ми ги препознаваат годините и сексуалната ориентација уфф.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.789
Поени од реакции
6.992
Би го убил...

Се шегувам. Никако, ќе му кажам дека не сум заинтересиран и дека немаме иста сексуална определба. Ништо страшно не е тоа.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.019
Поени од реакции
1.278
Може да му дозволам само да го погале..повеќе не.
Хаха јако и ја би тоа. Што знам мене тоа не ми е ништо страшно пошто тоа е истражување на сексуалноста. Али тоа кај нас малце не функционира пошто се лепат етикети итн итн. Али држам дека секој треба да проба се што сака.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Хаха јако и ја би тоа. Што знам мене тоа не ми е ништо страшно пошто тоа е истражување на сексуалноста. Али тоа кај нас малце не функционира пошто се лепат етикети итн итн. Али држам дека секој треба да проба се што сака.
Ja sakam deca do sest godinki..da probam li :p
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Jas da se ispovedam ako moze.. Me adna eden tipac i pocna muabet ovo ono drn mrn ti rekov mi rece si vikam so me zamara covekov, mi vrti nekoi pederski muabeti, vikam cekaj malce, slikite gi vrtam i 2-3 sliki so ona vinozitoto nivno zname.. I otvoreno go prasav dali e homo, mi rece ne sum zaso mislis taka, rekov radi znaminjata, mi vika a nema veze toa deka amerika napravi u site drzavi ja legalizirase homoseksualnosta.. I od toj muabet amin od nego, naravno sledese delite..
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Jas da se ispovedam ako moze.. Me adna eden tipac i pocna muabet ovo ono drn mrn ti rekov mi rece si vikam so me zamara covekov, mi vrti nekoi pederski muabeti, vikam cekaj malce, slikite gi vrtam i 2-3 sliki so ona vinozitoto nivno zname.. I otvoreno go prasav dali e homo, mi rece ne sum zaso mislis taka, rekov radi znaminjata, mi vika a nema veze toa deka amerika napravi u site drzavi ja legalizirase homoseksualnosta.. I od toj muabet amin od nego, naravno sledese delite..
Тоа е ко оние муслимани верници, се додека некој не му каже дека у коктелите нема алкохол, он ќе си пие.
 

Ѕид на плачот

Намќорка
Член од
7 септември 2016
Мислења
143
Поени од реакции
68
Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116
Ако сака пријателство добро..а за секс или романтика ќе му најдам некој. Имам другари да му местам :p
 
Член од
13 август 2017
Мислења
14
Поени од реакции
1
Ауф изгорени за тепање. Сигурни сте во својата сексуална ориентација?

Јасс би ја легнала ако ми се свиѓа.
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
Чудно ми е како многу девојки тука би легнале одма со друга девојка која им се пушта, додека во случај машко да им се пушта, тој ќе треба да поседува секакви позитивни карактеристики, дали се тоа физички, материјални, психички, емоционални, и да го преврти половина свет само за да вие девојките го земете в предвид спиењето со него, дури и да има добронамерни цели. Со секој поминат ден на овој свет само ми се потврдува тезата дека најлошо нешто за едно момче во денешницата, е да биде добар, односно да има добронамерни цели и интереси, барајќи искрена и исполнителна врска со девојка, бидејќи скоро секогаш негативните работи ги надминуваат позитивните. Не велам дека нема спротивни примери, но тие се ретки, и секоја чест на тие девојки. Не е соодветна темава, но морав да се отворам некаде. Поздрав и секое добро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom