Како би реагирале ако ви се пушта личност од истиот пол?

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
На страна од тоа...
Пред неколку години, на едно транс журче, толку се изгубивме со дугарка ми, што со саати уживавме една со друга, тоа страст и емоции...не знам, и сеа се чудам како можевме и двете толку да уживаме и со саати да се лапаме,драпаме итн.
Но таа вечер ќе си ја памтам засекогаш, како прекрасна авантура

П.с. ниеден маж од тие со кои што сум била до сега, не се лиже така страсно ко неа ;)
Treba i nie rock-metalcite da idieme na trans zuricnja malku
da uzivame vo prekrasnite prizori :vozbud::jeeee:
 
Член од
14 август 2016
Мислења
13
Поени од реакции
10
Treba i nie rock-metalcite da idieme na trans zuricnja malku
da uzivame vo prekrasnite prizori :vozbud::jeeee:
Аааа не, ова беше на журче на отворено, си избегаве на страна од гужвата, длабоко во шумата, само јас и она ....
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
285
Поени од реакции
73
Mene ima periodi koga vise mi se pustaat G nego li zeni luda rabota, a isto taka i Bi.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Би реагирал: извини дечко не сум заинтересиран, ме интересираат само жени.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.719
Поени од реакции
9.829
Често ми се случува на журчиња да ми се пушти некоја девојка, ама баш онака нападно. И мислам дека веќе ми се крева коса од лезбејќи.

На страна од тоа...
Пред неколку години, на едно транс журче, толку се изгубивме со дугарка ми, што со саати уживавме една со друга, тоа страст и емоции...не знам, и сеа се чудам како можевме и двете толку да уживаме и со саати да се лапаме,драпаме итн. Утре дента, пиеме кафе и разговараме за вечерта, двете збунети, прв пат и на двете ни беше да бидеме со девојка, и најзбунувачкото за двете што јас и она бевме тоа., што до вчера заедно мажи бркавме :D
Од тогаш па до сега ни на крај памет не ми паднало повторно да бидам со женско.
Но таа вечер ќе си ја памтам засекогаш, како прекрасна авантура

П.с. ниеден маж од тие со кои што сум била до сега, не се лиже така страсно ко неа ;)
Леее :nesumjas: На журчиња и се пуштале многу девојчиња,туго.
Дај слика да видам што пичка си,овака на муабет мн јака ми стоиш.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
...би прифатила. :unsure:
Зашто да не, подобро би се спознала себеси...
Ова е толку типично за жените станува школски пример веќе. Дали се би прифатила што ти е понудено "да се запознаеш себеси"?
Верувам дека се работи за пропагандна машинерија што преку мас медија ви прави вакви идеи прифатливи. Контрола на пренаселеност и селективна репродукција некако треба да се оствари.
 

Ѕид на плачот

Намќорка
Член од
7 септември 2016
Мислења
143
Поени од реакции
68
Ова е толку типично за жените станува школски пример веќе. Дали се би прифатила што ти е понудено "да се запознаеш себеси"?
Верувам дека се работи за пропагандна машинерија што преку мас медија ви прави вакви идеи прифатливи. Контрола на пренаселеност и селективна репродукција некако треба да се оствари.
Контролата е илузија...
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Аааа не, ова беше на журче на отворено, си избегаве на страна од гужвата, длабоко во шумата, само јас и она ....
Транс журки на отворено беа популарни пред 20 години. Денес тешко. После ова со шумата капак, ептен на приказна на постара личност (45 години) личи. Just saying :) Денес ретко кој од младиве и да знае за изразот "транс музика" Just saying :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom