Како би реагирале ако ви се пушта личност од истиот пол?

Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Ми се има случено одамна беше
Другарка ми не сакаше да се наоѓаме кај што се чекавме со цело друштво туку сакаше од подалеку да иде кај мене да сме пиеле кафе пред да излезиме и раат не ме оставаше да се облечам за шетање идеше по мене како опашка за да ме види кога се облекувам
Во бутик ќе пробуваше блуза и ќе ме викнеше да видам како и стои - ѕиркам - гола
Од збор не се разбираше, ќотек не доби, само бев многу збунета во сопствена куќа се криев да не ме види дека сум дома... хаос
Најде друга жртва евентуално...
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.665
Поени од реакции
11.693
Ми се има случено одамна беше
Другарка ми не сакаше да се наоѓаме кај што се чекавме со цело друштво туку сакаше од подалеку да иде кај мене да сме пиеле кафе пред да излезиме и раат не ме оставаше да се облечам за шетање идеше по мене како опашка за да ме види кога се облекувам
Во бутик ќе пробуваше блуза и ќе ме викнеше да видам како и стои - ѕиркам - гола
Од збор не се разбираше, ќотек не доби, само бев многу збунета во сопствена куќа се криев да не ме види дека сум дома... хаос
Најде друга жртва евентуално...
Најголемиот сон на секој маж е да има таква другарка:kruna:
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Ако е убав ќе се изебам, ако не, ништо, фино ќе го откачам. Уа за тие што сакаат да тепаат.
 
Член од
24 јануари 2016
Мислења
15
Поени од реакции
4
Значи сепак е добро што тренирав карате ко мал?
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Значи сепак е добро што тренирав карате ко мал?
Тоа со тепањето го кажав во контекст. На форумов има многу хомофоби што се прават тепачи. Не значи дека некој е геј дека не е тепач.
 
Член од
16 јуни 2012
Мислења
28
Поени од реакции
4
Fino lepo ke kazam deka ne sum gej, i ke svati... ako ne svaka i zamara toa e druga prikazna veke si ima protokli sto stapuvaat na sila
 
Член од
24 јануари 2016
Мислења
15
Поени од реакции
4
Тоа со тепањето го кажав во контекст. На форумов има многу хомофоби што се прават тепачи. Не значи дека некој е геј дека не е тепач.
Не значи дека ако е геј дека не знае да се тепа или нешо така, на крај и краева и он е машки пол, без разлика на сексуалната определеност и се заебавав дека одма ќе го тепам, а ако ме усрами то је веч друга прича!
 
Член од
24 јануари 2016
Мислења
15
Поени од реакции
4
ХАХАХАХАХАХХХХАХХАХАААХАХХА ОВИЕ ДА НЕ МЕЊАЛЕ ПОЛ БЕ? ХХХХААГХ
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.022
Поени од реакции
1.282
Без разлика дали машко на машко или женско на женско ако не сте заинтересирани бидете културни и кажете отворено, нема потреба од вреѓање.
Убаво кажано. Штета што малку луѓе имаат интелигенција да воочат дека со 2 бокса ништо не се решава. Тоа се вика дивјаштво и нема никакво кавалерство во тоа. Напротив сељенизам.
Ммм ме палат насилни <3
Фетиш фетиш а?? :D

Јас незнам. Би било интересно да се деси ама мислам дека ќе ми треба шише водка.
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Зависи, ако е некоја што ми се свиѓа би се излижале јако
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
Зависи, ако е некоја што ми се свиѓа би се излижале јако
Хммм, сaмo гoре би се излижaлa или и дoлу пo мaлце?
Oн: Културнo би гo oдбил мoмaкoт штo ми се пуштa.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Член од
14 август 2016
Мислења
13
Поени од реакции
10
Често ми се случува на журчиња да ми се пушти некоја девојка, ама баш онака нападно. И мислам дека веќе ми се крева коса од лезбејќи.

На страна од тоа...
Пред неколку години, на едно транс журче, толку се изгубивме со дугарка ми, што со саати уживавме една со друга, тоа страст и емоции...не знам, и сеа се чудам како можевме и двете толку да уживаме и со саати да се лапаме,драпаме итн. Утре дента, пиеме кафе и разговараме за вечерта, двете збунети, прв пат и на двете ни беше да бидеме со девојка, и најзбунувачкото за двете што јас и она бевме тоа., што до вчера заедно мажи бркавме :D
Од тогаш па до сега ни на крај памет не ми паднало повторно да бидам со женско.
Но таа вечер ќе си ја памтам засекогаш, како прекрасна авантура

П.с. ниеден маж од тие со кои што сум била до сега, не се лиже така страсно ко неа ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom