Како би дознал дали моментално имам здраствено осигурување?

Член од
24 февруари 2020
Мислења
20
Поени од реакции
2
Студент сум на факултет (4 година), и последен пат имам однесено потврда за редовен студент во прва година (пред 3 години).

- Дали некој знае дали сеуште ми важи тоа што однесов еднаш, или пак ке треба да бркам работа?

- Како најлесно би можел да дознаам?
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.855
Поени од реакции
7.121
Poslednive 2-3 godini direktno fakultetite si prakjaat informacii za zdravstveno osiguruvanje, taka da nema potreba od potvrda.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom