Каков секс префериратe?

Кој секс ви е најлезетски?


  • Вкупно гласачи
    294
Член од
16 јануари 2018
Мислења
25
Поени од реакции
11
Sekakov!!! Dobra predigra, a ne samo radi reda. Pocnuvsjki od oralen, vaginalen, analen i naizmenicen se dodeka ne ja spobudalam zenskata strana od zadovolstvo.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.709
Поени од реакции
15.578
ете оди на кабелска за Клинтон и Моника и председателот јавно тврди дека немал сексуални односи со Моника... во право е,фелацио и не е секс, медицинска работа, таа му ги продувувалоа дизните и активирал тестисите што е добро, се зголемува производствто на тестестерон, корисен за организмот, а ако она голтала добивала Цинк, исто така корисно...
Значи медицинска работа, ама сепак му направија на Клинтон Импичмент :cool:
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.555
Поени од реакции
8.381
Kako mi pukna kurton dodeka ja ebev edna u gz skoro, od togas strogo u picka. Povremeno da go stavi u usta dodeka se davam u bakterii od vaginalni sekreti u poza 69 svrtena za π/2 ili -π/2. Zaklucok, deka gz e edno faking smrdlivo mesto za kur.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Kako mi pukna kurton dodeka ja ebev edna u gz skoro, od togas strogo u picka. Povremeno da go stavi u usta dodeka se davam u bakterii od vaginalni sekreti u poza 69 svrtena za π/2 ili -π/2. Zaklucok, deka gz e edno faking smrdlivo mesto za kur.
...од газот најлесно можеш да закачиш Escherichia coli,
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.508
Kako mi pukna kurton dodeka ja ebev edna u gz skoro, od togas strogo u picka. Povremeno da go stavi u usta dodeka se davam u bakterii od vaginalni sekreti u poza 69 svrtena za π/2 ili -π/2. Zaklucok, deka gz e edno faking smrdlivo mesto za kur.
Епа затоа треба едно добро чистење да направи пред употреба и ден, два постење ебао
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Со лижење на табу ерогени зони.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom