Каков секс префериратe?

Кој секс ви е најлезетски?


  • Вкупно гласачи
    290
Член од
16 јануари 2018
Мислења
25
Поени од реакции
11
Sekakov!!! Dobra predigra, a ne samo radi reda. Pocnuvsjki od oralen, vaginalen, analen i naizmenicen se dodeka ne ja spobudalam zenskata strana od zadovolstvo.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.949
Поени од реакции
12.027
ете оди на кабелска за Клинтон и Моника и председателот јавно тврди дека немал сексуални односи со Моника... во право е,фелацио и не е секс, медицинска работа, таа му ги продувувалоа дизните и активирал тестисите што е добро, се зголемува производствто на тестестерон, корисен за организмот, а ако она голтала добивала Цинк, исто така корисно...
Значи медицинска работа, ама сепак му направија на Клинтон Импичмент :cool:
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
403
Поени од реакции
1.124
Kako mi pukna kurton dodeka ja ebev edna u gz skoro, od togas strogo u picka. Povremeno da go stavi u usta dodeka se davam u bakterii od vaginalni sekreti u poza 69 svrtena za π/2 ili -π/2. Zaklucok, deka gz e edno faking smrdlivo mesto za kur.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.756
Поени од реакции
19.201
Kako mi pukna kurton dodeka ja ebev edna u gz skoro, od togas strogo u picka. Povremeno da go stavi u usta dodeka se davam u bakterii od vaginalni sekreti u poza 69 svrtena za π/2 ili -π/2. Zaklucok, deka gz e edno faking smrdlivo mesto za kur.
...од газот најлесно можеш да закачиш Escherichia coli,
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.189
Поени од реакции
1.754
Kako mi pukna kurton dodeka ja ebev edna u gz skoro, od togas strogo u picka. Povremeno da go stavi u usta dodeka se davam u bakterii od vaginalni sekreti u poza 69 svrtena za π/2 ili -π/2. Zaklucok, deka gz e edno faking smrdlivo mesto za kur.
Епа затоа треба едно добро чистење да направи пред употреба и ден, два постење ебао
 

Kajgana Shop

На врв Bottom