Какви патики носите?

Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.229
Поени од реакции
7.883
Ова посебно мразам.

Патиките се топ и за на сако, фармерка, панталона, кратка панталона. А во кондурчињава одма гледам боса нога, гол глужд, тесна фармерка, маица со светки или не дај боже у V-e, и сако со подзавратени ракави. :D


Ретки се ваквите панкери баба. :D
далеку од панкер е ова, класичен хипстерај, носат работи кои се култни за една култура а слушаат кање вест.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.644
Ова посебно мразам.

А во кондурчињава одма гледам боса нога, гол глужд, тесна фармерка, маица со светки или не дај боже у V-e, и сако со подзавратени ракави. :D
Svetkavo, V, sako so zavieni rakavi :shook:

Horor.

Ovaa cipela nikoj ne ja kombiniral taka, ne ja mesaj so tie lakovani cipeli baletanki za muzi gasterbajteri, ne se vakvi i samo oti pisav gol gluzd ne zamisluvaj se od pogore, ne znaci odma zalepeni sto vlagaat u gz farmercinja, ima normalni i moderni poslovni pantaloni sto se kratki a mnogu profesionalni

ja i balon farmerka nosam goli gluzdovi koga sum casual :d

2B872D58-1C12-41DE-A47C-3BFB0EE431BB.jpeg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.239
Поени од реакции
22.431
Ова посебно мразам.

Патиките се топ и за на сако, фармерка, панталона, кратка панталона. А во кондурчињава одма гледам боса нога, гол глужд, тесна фармерка, маица со светки или не дај боже у V-e, и сако со подзавратени ракави. :D
* Во позадина оди летно хитче од Саша Ковачевиќ :icon_mrgr:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Член од
20 септември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
12
Наскоро започнуваме со работа. Продажба на патики од финскиот бренд Karhu. Достава низ цела Македонија.

@mischievous.01___
https://instagram.com/mischievous.01___?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Karhu
Бренд кој постои повеќе од 100 години и исто толку е на самиот врв помеѓу брендови за спортско трчање. Висок квалитет и специфичен дизајн го доведоа брендот да се рашири и надвор од рамките на спортот и да биде присутен во секојдневниот животен стил.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom