Какви патики носите?

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Јас мислам дека у Орегон одлучуваат кои модели и во кои бои на кој пазар ќе се пласираат. Лето 2019та со бродот бев во Англија, Шпанија, Гибралтар, Италија, Португалија и Франција. Неверојатно но вистинито едни исти ружни патики ги наоѓав у СИТЕ спортски продавници. Од време на време ако начекаш нешто интересно во некоја продавница по кој знае која причина залутано. И обично нема твој број.
istoto go imam primeteno za germanija i za svedska, posebno za adidas i new balance, deka do skoro tie najmnogu gi forsirav. AMA, i vo dvete zemji, a valjda i sekade po evropa, otvori im gi sajtovite, imas od pile mleko. ako si kupuval cesto odreden brend, znaes gore dole kako im se brojkite, do sega sum nemal promasaj od online naracka.
posleden pat sum kupil patiki od prodavnica pred 2 godini, i od togas samo online
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.320
Поени од реакции
7.372
Online имам купено само adidas equipment elevation од сајтот на НБА, и бидејќи не бев сигурен за бројче и пишав на сестра ми по ФБ да види претходните адидас патики кое US бројче се :) Ама тоа беше кога бев на брод каде што порачките стигаа за помалку од недела дена.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Da mi preporaca nekoj dobra solidna i ne mnogu skapa opcija na nekoja siroka i lesna patika?.Imam siroki stapala i poveketo patiki kaj maliot prst me stegaat i a rabotata mi e dosta na noze stoejki a tezina okolu 105kg.Preporaka nekoja bi bila od golema pomos :)
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
Da mi preporaca nekoj dobra solidna i ne mnogu skapa opcija na nekoja siroka i lesna patika?.Imam siroki stapala i poveketo patiki kaj maliot prst me stegaat i a rabotata mi e dosta na noze stoejki a tezina okolu 105kg.Preporaka nekoja bi bila od golema pomos :)
Sketchers батица
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Da mi preporaca nekoj dobra solidna i ne mnogu skapa opcija na nekoja siroka i lesna patika?.Imam siroki stapala i poveketo patiki kaj maliot prst me stegaat i a rabotata mi e dosta na noze stoejki a tezina okolu 105kg.Preporaka nekoja bi bila od golema pomos :)
Ако ти е сезонски тогаш со оглед што иде лето барај лесни патики, јас сум со иста/слична физиономија на стопало и оваа ми е топ засега. Секогаш ги кинам на мало прсте прво, а види и од "ракометарските" што како ќе ти фати око и како ќе лежи на нога.
Стабил на адидас и тука види си и други модели да добиеш претстава и да бараш кај нас.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Air Max Command, денес ги земав од Sport Reality на 25% попуст (y)

zeleni.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom