Какви патики носите?

Член од
2 октомври 2011
Мислења
841
Поени од реакции
504
Вака на прв поглед овие патиките од купипатики.мк ми изгледаат на оние од тезга на пазар.
Сите отприлика една цена и нема некоја голема разлика, а некои модели треба да се со дупла цена.
Air Max 95 4000 ден, аха.
И јас истово го мислев ама решив да ризикувам. Тие три пара ги порачав и се топ квалитет. Баш во спорт м бев ги гледав немаат ама баш никаква разлика. Потполно исти се. Само разликата во цена е огромна.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
На изглед однадвор може и да не ја приметиш разликата, ама од внатре и на носење да.
Порано се познаваа по она бројот на дупчиња за врвките, врвките, ѓонот, логото, бојата и конецот со кои се шиени однадвор, ама сега почнаа и на тоа да внимаваат овие со копиите. :Д

Не дека нема да се носат овие ваквите, ќе издржат некои се од ептен крут материјал, ама не вреди да се фрла пари за копии платени скапо.

Ама народот стандард е научен за нешто пониска цена и скапаните круши да ги јаде.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.454
Некад кога ќе се вратиш од бродовите и ќе се прибереш во Мкд, чекам една слика ако не ти е проблем да пратиш од сите модели патики што си ги имал досега, бар од овие што се уникатни и ги нема во Мкд. Баш би ме интересирало, ептен автентичен вкус имаш. :)
Цел ноември ќе бидам дома. Некои се сеуште во ОК состојба. Некои се веќе распаднати бидејќи ги имам дадено на татко ми да ги носи а малиот е 100 кила и чекор ко мечка има 2-3 пара што ги имам купено во МК по сплет на околности ама ги имам земено со мене на брод и на крај на договор фрлено у контејнер. За едни and1 уште срце ме боли.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Кога сме ќе Skechers да има некој искуство со женскиот модел skech-air dynamite? Ни треба слично на Adidas Cosmic W

81g7vlUgubL._UL1500_.jpg
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.454
Ииии уште еден пар ми остана од bucket list за купување.
Денес од BUZZ во City Mall си купив Air Jordan XII Reverse Taxi, или ја ко што си ги викам Black :)
TON_0241.JPG
 

Kajgana Shop

На врв Bottom