Какви патики носите?

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нагазнувањето ви е слично и таму највеќе се абе. Два пара имам јас, немаат таму оштетување, само ѓонот е изабен каде што нагазнувам.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
На три пара Asics приметив дека се скинати на овој дел и повеќе не се удобни за носење, кај некој друг вака? Да е до мојата нога, ама и кај жена ми се скинати во тој дел и сите три пара многу малку се носени. Само кај Asics, а кај други нема никаков проблем.

Прегледај го приврзокот 209865
Мене тука ми се кинат скоро сите патики, без разлика на моделот. Ретко кога одврзувам врвките, сигурно и тоа е причината.:)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Мене тука ми се кинат скоро сите патики, без разлика на моделот. Ретко кога одврзувам врвките, сигурно и тоа е причината.:)
Кај мене и кај жена ми само овој модел, а не врзуваме врвки.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2019
Мислења
59
Поени од реакции
130
Јас Skechers најмногу носам. Најудобни, меки, со мемори пена, и моделите без врвки за на брзинка и за мрзи ко мене:D
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
Овие Ванс па ми делуваат како скроз неудобни.
Па не баш,првите 2-3 дена ми беше неудобно на стапалото,сега носам Vans на работа,за излегување и за се и сешто.Коска патика,стилски,естетично.Респект за сите што фураат Vans.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Тоа удобно кај секој е различно. Некој му е ептен и си ги носи секаде, а некој може со нив само да се прошета низ трговски.






Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.039
Поени од реакции
12.463
Пред 2 дена се појачав со уште еден пар Најк.
Овој пат Nike Axis Black.Сеа за сеа сум задоволен во поглед на удобност и изглед при комбинирање со фармерка. :)
download.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom