Какви патики носите?

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Нај тазе



Дечки, кај да најдам Ванс Олд Скул, црни со бела линија од страна? Кај нас нема нигде...
Види генерално, покрај Office shoes, тоа на втор спрат што е (незнам како се вика) во SCM и во Madness, на ниедно друго место не шиткаат Vans. Да ги прашаш дали можеш да порачаш од кај нив ти е најсигурно, ако не само преку интернет и по локалниве земји. Ја пред некоја година кога уште Office не држеа Vans морав да идам до Бугарија по old school.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Овие ми се последните купени патики
http://demandware.edgesuite.net/aapr_prd/on/demandware.static/Sites-payless-Site/Sites-payless-catalog/default/dweeb88a4e/images/hi-res/145786_4_1400x1400.jpg
Мој совет кога купувате патики тоа да бидат ( running style ) иако не се во мода и можеби не се мангупски сепак на ногата најдобро и одговараат не го изморуваат стопалото. :)
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
54
Поени од реакции
20
Овие ми се последните купени патики
http://demandware.edgesuite.net/aapr_prd/on/demandware.static/Sites-payless-Site/Sites-payless-catalog/default/dweeb88a4e/images/hi-res/145786_4_1400x1400.jpg
Мој совет кога купувате патики тоа да бидат ( running style ) иако не се во мода и можеби не се мангупски сепак на ногата најдобро и одговараат не го изморуваат стопалото. :)
Од каде ги купи и колку пари?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Пред скоро пола година купив nike air max и искрено катастрофа воопшто не ми се погодија џабе толку пари дадени за нив.

Сега си купив некое ново моделче од Пума 3,200 ден и овие неколку дена се покажуваат како одлични, ми се допаѓа тоа што можат да се носат и комбинираат со повеќе облека.

DSC_0038.JPG
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Види генерално, покрај Office shoes, тоа на втор спрат што е (незнам како се вика) во SCM и во Madness, на ниедно друго место не шиткаат Vans. Да ги прашаш дали можеш да порачаш од кај нив ти е најсигурно, ако не само преку интернет и по локалниве земји. Ја пред некоја година кога уште Office не држеа Vans морав да идам до Бугарија по old school.
Јас купив исти такви ванс како тие погре црни од Спорт М 3600 денари.. Помина веќе година дена, задоволен сум, а гледам сега имат и нови модели во Спорт М.
 

mickey mouse

Багабонти
Член од
5 септември 2011
Мислења
992
Поени од реакции
2.765
Kakви ќе ми купат такви носам:)
 

Кригла1988

Екипа 4600
Член од
5 јуни 2015
Мислења
54
Поени од реакции
80
Има ли некој искуство со Adidas ZX 850 или 750 моделот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom