Какви патики носите?

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ги додадов и овие на листата :) Некој ден ќе ги сликам сите што ги имам :)



Прво сакав да купам едни Најки розеви со бело од Словенија Спорт и ми вика тетката - „за тие немаме број, само 39, ги произведувале само во мали броеви.“ Абе ај, Германкине не се Ноне модел на жени сигурно :tapp: И после зедов едни Најк други и ми вика типката „Ама тие се машки патики“ :pos: И викам епа додека не почнете да носите поголеми броеви за женски машки ќе носам, што да правам. Заќуте :icon_lol:

Излегов и во Спорт М ги најдов овие, башка девојчето и дечкото беа многу пофрендли настроени :Р
Ја имав црни вакви, ако ти текнуе :)
Огин патика.
Честито :)
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Од пред 2 саати Најк :) Црно со сиво се, ама се мислам да си ги сменам за тие другите исто што ми праат мерак ... ама ќе видам, да преспијам до утре па ќе видиме што ќе биде коа ќе станам :D
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Еве ги, само што имаат утка во сликава :) Го имам црниот модел, само на линиите од страна има уште една во средина и лилјаково С ... како на долниот модел. Скечерс ми е омилени, со години само тоа купувам :)



--- надополнето: Sep 29, 2011 11:48 PM ---
Oд денеска:



:pipi:
Одлично!! Прв пат ми се случува да немам старки по дома :) Цел живот ги носам, предобро!
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.730
Откоа ги сјебав сите асални патики у рекордно време , моментално иам некои кинески ваљда:unsure: .. чим на гугл ги нема , ако се собере кеш здравје за нешто ко овие на сликиве погоре .. till then ..i'm jeely :coffee:
 

El Bohemio

Silver Gate
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.058
Поени од реакции
942
А да се смени името на темата во " Какви патики САКАТЕ да носите " ???
Оти како шо гледам, ако навистина толку голем процент од луѓето шо ставиле слика тука, се искрени, и носат опинци од над 100 евра, оваа власт не паѓа уште доооолго време. ( дај боже да сте искрени ;) )
А да се пофалам и јас, носам уба марка, adidas (точно како шо напишав) знакчето со 3 линии, ама од 1200 денари.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.453
Па исто ко темата за каков мобилен телефон имате :)

Јас сум искрен на темава. Годишно трошам повеќе од 10.000 денари за патики. Купувам најчесто на рати затоа што кога ќе видам убави патики сум без денар у џеб, ама одложено плаќање владее.
 
П

Пепси_

Гостин
А да се смени името на темата во " Какви патики САКАТЕ да носите " ???
Оти како шо гледам, ако навистина толку голем процент од луѓето шо ставиле слика тука, се искрени, и носат опинци од над 100 евра, оваа власт не паѓа уште доооолго време. ( дај боже да сте искрени ;) )
А да се пофалам и јас, носам уба марка, adidas (точно како шо напишав) знакчето со 3 линии, ама од 1200 денари.
Незнам за другите ама јас најмногу прилично трошам за добра и квалитетна патика пред се. И не менувам 10 пара во годината туку си терам по 2-3 години може и повеќе зависи како ќе одат. ;)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
А да се смени името на темата во " Какви патики САКАТЕ да носите " ???
Оти како шо гледам, ако навистина толку голем процент од луѓето шо ставиле слика тука, се искрени, и носат опинци од над 100 евра, оваа власт не паѓа уште доооолго време. ( дај боже да сте искрени ;) )
А да се пофалам и јас, носам уба марка, adidas (точно како шо напишав) знакчето со 3 линии, ама од 1200 денари.
Друже , повеќето купуваат еден пар и го носат 2-3 години.
Тоа е и фората со добрите марки (и под добри воопшто не мислам на LaCoste ), издржуваат повеќе. Јас имам 5-6 пара низ годиниви купени по ... солена цена, меѓутоа чим патики од пред 6 години уште ме прашуваат дали ми се нови значи квалитетни се :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А да се смени името на темата во " Какви патики САКАТЕ да носите " ???
Оти како шо гледам, ако навистина толку голем процент од луѓето шо ставиле слика тука, се искрени, и носат опинци од над 100 евра, оваа власт не паѓа уште доооолго време. ( дај боже да сте искрени ;) )
А да се пофалам и јас, носам уба марка, adidas (точно како шо напишав) знакчето со 3 линии, ама од 1200 денари.
Или па трошиме пари на патики затоа што многу сакаме и ги чуваме :) И јас не се штедам на патики ама ги чувам и едни Конверс што ги имам купено за 3,500 уште од прва средно се живи и здрави само сунѓерот е поебан. За во двор арни се :) За нешто што не ми е битно ич пари не трошам :)
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
А да се смени името на темата во " Какви патики САКАТЕ да носите " ???
Оти како шо гледам, ако навистина толку голем процент од луѓето шо ставиле слика тука, се искрени, и носат опинци од над 100 евра, оваа власт не паѓа уште доооолго време. ( дај боже да сте искрени ;) )
А да се пофалам и јас, носам уба марка, adidas (точно како шо напишав) знакчето со 3 линии, ама од 1200 денари.
Со оглед на тоа што веќе има и одделна тема за КАКВИ патики сакаме да носиме, не гледам никаква потреба овде луѓето да лажат...

И погледни по опинците на денешниве младичи некогаш, ќе се зачудиш колку од нив носат скапа патика.
 

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
i kako se pokazaa me interesira i jas sakam vakvi da zemem
Овие ти се веќе стар модел, сега се поинакви Адидас Порше Дизајн. Убава патика, удобна, ама многу се нежни. Мене ми се изгребаа цели напред, ама никаде немаат одлепено или скинато
 

Kajgana Shop

На врв Bottom