Какви патики носите?

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.800
Ко на Влатко само со бели линии.Додуша носам само Адидас и Рибок спортската патика е најудобна на нога а башка овие се носат на се и на пижами добро стојат!!
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4


samo namesto beli moite so so rozevi linii....
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
старки,старки и само старки :) не сакам ништо друго и немам намера да сменам,баш напротив,летово ќе си купам уште еден пар,само сеуште не знам какви...btw bloody dolly,многу јаки старки:aplauz:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
g unit sneakers g6, mania, runners(сеа си зедов 2 пара супер се), Li-ning, и уште спортска патика како на Шек новата сакам да си земам
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Avoid The Void напиша:
стартки,стартки и само стартки :) не сакам ништо друго и немам намера да сменам,баш напротив,летово ќе си купам уште еден пар,само сеуште не знам какви...btw bloody dolly,многу јаки стартки:aplauz:
Старки. И ја. Тегет. Converse. И едни Dada кошаркарски патики. Црно со сиво. И уште едни Dada. Бели. Скроз.
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Сега за сега носам маниа стартки и папучи (влечки - Јебига вчечкар подобро одколку папучар)
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
monetalno rebok crno beli, visoki, kosarkarski :) inace strogo takvi patiki samo nosam :)
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Reebok.

Едни црни ѕверски многу јаки патики ми се и многу си ги сакам.
Сеа иам у план да купам такви некои високи патики ама бели.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Reebok начесто ... Едни за по ридови и планини (1) и два пара за во цивилизацијата (2 и 3), ама почесто односно секој ден во последно време ги носам 2рите оти ми се поудобни. И нееемате поима од кога ми се можеби од пред некои добри две години, а уште тераат. Прзадоволна сум. Многу брзо ми се валкаат, ама што да праиш бели се, а јас па неспретна со нозеве. Мене не ме мрзеше сликии еве ги истите ... :devojkr:

1.


2.


3.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Еве ги моите патики...јас ги сликав:helou:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
моментално носам NIKE a летото носам стартки бидејки подобро се игра фудбал со нив
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Edniot par samo namesto crnoto e sino a namesto sinoto crno.
Vtoriot par
 

Kajgana Shop

На врв Bottom