Какви патики носите?

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.659
Поени од реакции
38.843
Кај има поголем избор на Champion патики освен Sport Vision?
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Прегледај го приврзокот 182310Скоро три месеца ги носам патикиве (секојневно по 3-4 саати) и баш се покажаа таман како што треба за цената која беше "малку" повисока.
Се работи за Air Jordan Retro 10 "Rio".
Од куде ви се? :)

Преска бев до Бузз у СитиМол, имаа само високи 1 и 13ки скроз бели (мислев ќе ги донесат црните фул кожа али кур :() али 13киве коа ги пробав ме убиваа кај прстите и од страна и одозгора, најверојатно е до материјалот/моделот (?) зш у Београду коа пробав 13ки ниски беа многу удобни...:confused:
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Од куде ви се? :)

Преска бев до Бузз у СитиМол, имаа само високи 1 и 13ки скроз бели (мислев ќе ги донесат црните фул кожа али кур :() али 13киве коа ги пробав ме убиваа кај прстите и од страна и одозгора, најверојатно е до материјалот/моделот (?) зш у Београду коа пробав 13ки ниски беа многу удобни...:confused:
Од Buzz. Инаку имаше доста избор на Jordan модели и во Nike аутлетот во Аеродром, само ако најдеш број.
13-те, скоро сите варијанти се со (или деллумно) "превртена кожа" и се тешки за одржување. Батали ниски (low), не личат на себе.
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Од Buzz. Инаку имаше доста избор на Jordan модели и во Nike аутлетот во Аеродром, само ако најдеш број.
13-те, скоро сите варијанти се со (или деллумно) "превртена кожа" и се тешки за одржување. Батали ниски (low), не личат на себе.
Знам за ова со превртенава кожа за 13киве али скроз беливе и едни сега пред нова година што искочија скроз црни со зелен ѓон не се такви ги чекав мислев дека ќе ги донесат.
За нискиве 13ки идев до Бузз у Београду кога уште немаа продавница кај нас ( и таа другава што е сега Тике ја немаше тогаш), и за пола ден ми ги собра некој бе :aplauz:, ....после бев и до Device1 и ProPlayer у Солун со ова еднодневниве шопинг тури и тој ден само некои чопави модели имаше 7ки со некоја дреч боја така нешто,... у една продавница најдов Рибок DMX мада копии му беа изглеа му викам на продавачов 44? не, само до 43 ми вика :lolzz: , ебате баксузот. :noze:
Денеска у Ранерс у ГТЦ видов копии на 12ки :lolzz: како не ги затворат бе им ебам тоа фалш робата :D.
Ниш, ај ќе видам утре у Најк аутлетов у Аеродром.
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Знам за ова со превртенава кожа за 13киве али скроз беливе и едни сега пред нова година што искочија скроз црни со зелен ѓон не се такви ги чекав мислев дека ќе ги донесат.
За нискиве 13ки идев до Бузз у Београду кога уште немаа продавница кај нас ( и таа другава што е сега Тике ја немаше тогаш), и за пола ден ми ги собра некој бе :aplauz:, ....после бев и до Device1 и ProPlayer у Солун со ова еднодневниве шопинг тури и тој ден само некои чопави модели имаше 7ки со некоја дреч боја така нешто,... у една продавница најдов Рибок DMX мада копии му беа изглеа му викам на продавачов 44? не, само до 43 ми вика :lolzz: , ебате баксузот. :noze:
Денеска у Ранерс у ГТЦ видов копии на 12ки :lolzz: како не ги затворат бе им ебам тоа фалш робата :D.
Ниш, ај ќе видам утре у Најк аутлетов у Аеродром.
Reebok DMX не се истите од времето, да знаеш, ја немаат комората низ цело стапало, иако на лик се истите. Не дека се фејк, така одлучиле во Reebok, поголема глупост - амин. Затоа не се залетувај по нив.
Инаку за фејк Jordan има колку сакаш, пази да не се изгориш некаде. Имаш и видеа на YT, како да препознаеш фејк.
Најде ли нешто во аутлетот?
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Најде ли нешто во аутлетот?
Не...
имаше лефтоверс :D од Бузз - 2ки и 10ки...
2ките ниски, два модела, бели со плаво и бели со црвено, тесни ми беа од страна пошто имам рамно широко стопало, а од 10киве само еден модел имаше ама шарата безвезе, као женски беа - бели со црвено-плаво, многу шарени.
https://m.sportowysklep.pl/media/f1000/2016/jordan/67231/buty-air-jordan-10-retro-chicago-310805-114-573992e04d712.jpg
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Ми требаат патики за на физичко. Немам голем буџет, до кај 1000 максимум. Има нешто по пазариве или да ми препорачате некоја евтина продавница?
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
753
Поени од реакции
1.007

Kajgana Shop

На врв Bottom