Какви патики носите?

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Има ли некој онлајн порачано од спорт вижн? Гледам многу критики за онлајн продажба на фб...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Никаков проблем, имам преку страната нарачана 6-7 пара патики, за едни ми каснеја со доставата но ми дадоја попуст ради тоа.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Никаков проблем, имам преку страната нарачана 6-7 пара патики, за едни ми каснеја со доставата но ми дадоја попуст ради тоа.
хаха каков попуст кога робата ја носи Делко?

Да јас имав проблем со нив нарачувам 4 производа, стигаат 3, срека тој пред мене ги отвори и внатре 3 производа а цената што е ставена е да платам за 4, се јавувам таа ми кажува вие платете ги па ние после ке провериме каде е грешката, ке провериме камери итн, па и викам тоа ако биде што касни робава 10 дена, за да проверите ке биде уште 20 дена, и викам фала ама не ви ги зимам производите.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
хаха каков попуст кога робата ја носи Делко?

Да јас имав проблем со нив нарачувам 4 производа, стигаат 3, срека тој пред мене ги отвори и внатре 3 производа а цената што е ставена е да платам за 4, се јавувам таа ми кажува вие платете ги па ние после ке провериме каде е грешката, ке провериме камери итн, па и викам тоа ако биде што касни робава 10 дена, за да проверите ке биде уште 20 дена, и викам фала ама не ви ги зимам производите.
Таков, израчунат на фактура.

Како што кажав, каснеа, им пишав, ги пуштија и си добив попуст.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Озбилни овие Hummel некогаш вредиле 5000 ден? По 40-60 евра обично се.

Иначе Asics преку страната што нарачав за внук ми му стигнале. Пред некое време кога се видовме во Словенија ги носеше патиките и баш ги споредив со моите и не ми изгледаат на оригинал. Има шанси и овие да продаваат таква роба?

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Озбилни овие Hummel некогаш вредиле 5000 ден? По 40-60 евра обично се.

Иначе Asics преку страната што нарачав за внук ми му стигнале. Пред некое време кога се видовме во Словенија ги носеше патиките и баш ги споредив со моите и не ми изгледаат на оригинал. Има шанси и овие да продаваат таква роба?

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
Абе никој не вредат толку ама толку ги продавале :D
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
И јас не разбирам што му е смешно. Патики ко патики,нормално изгледаат.
Види, ова не се "патики ко патики", ова се Дизел патики. Вождовачки клан, легенде деведесетих.....
А овој се смее зашо е ретардиран.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Види, ова не се "патики ко патики", ова се Дизел патики. Вождовачки клан, легенде деведесетих.....
А овој се смее зашо е ретардиран.
Под тоа „патики ко патики“ мислев дека изгледаат како најнормални патики,нема ништо смешно или чудно на нив.А,тој фатил да се смее.Ај,ние ќе се смееме на неговите. :):pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom