Какви патики носите?

Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Има некој порачано патики од urshoes.mk?
не отвара таква страна .....

Никој не знаЈт?
dc патики мислам дека видов во конверс во охрид ... е сеа колку се оргинал не знам. јас од таму си купив диси блуза и мисла дека е оргинал по квалитетот и цена и еден блузон 1400 денари кој според цената и според етикетите не ми изгледаше за оргинал[DOUBLEPOST=1508587138][/DOUBLEPOST]btw јас од dsport.mk си ги нарачав овие nike son of force арно ама ми стигна маил дека ги немаат повеќе а беше останат само овој број на веб сајтот ...и малце се изнервирав да ви кажам право. нели е малце несериозно тоа? :D знае некој каде кај нас може да се најдат nike son of force mid winter? ми игзгледаат како многу јаки патики а доста поевтини се од air force
а и гледав ривјус на интернет ги фалеа многу[DOUBLEPOST=1508587180][/DOUBLEPOST]@zocc да не си запознат со овие патики?
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
не отвара таква страна .....


dc патики мислам дека видов во конверс во охрид ... е сеа колку се оргинал не знам. јас од таму си купив диси блуза и мисла дека е оргинал по квалитетот и цена и еден блузон 1400 денари кој според цената и според етикетите не ми изгледаше за оргинал[DOUBLEPOST=1508587138][/DOUBLEPOST]btw јас од dsport.mk си ги нарачав овие nike son of force арно ама ми стигна маил дека ги немаат повеќе а беше останат само овој број на веб сајтот ...и малце се изнервирав да ви кажам право. нели е малце несериозно тоа? :D знае некој каде кај нас може да се најдат nike son of force mid winter? ми игзгледаат како многу јаки патики а доста поевтини се од air force
а и гледав ривјус на интернет ги фалеа многу[DOUBLEPOST=1508587180][/DOUBLEPOST]@zocc да не си запознат со овие патики?
Ок се, ама многу се крути и тврди на нога, јас би одел на Air Force, малку поскапи ама многу подобри. Плус неуништливи се.
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
1.829
Поени од реакции
5.939
Има ли некој онлајн порачано од спорт вижн? Гледам многу критики за онлајн продажба на фб...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
1.829
Поени од реакции
5.939
"I ordered an item from online shop 2 weeks ago and nobody call me to tell me something about order. I called them 4 times and every time they tell me to have patience, you will recive item today or tommorow. Yesterday i called them again and tell me that order is at deliver company (Delco), i will recive today. But nothing happens. I called deliver company and they tell me they don't have order for me, so, Sport vision Macedonia are liars (ЛАЖГОВЦИ)!

I hope Facebook will understand this review, because my review on Macedonian was removed."

"Jas poracav patiki,gi dobiv za tocno 3 dena ama za zal modelot go pogodija ama bojata i goleminata ja promasija....2 dena im pisam im dzvonam sto pati ama nisto ne vrakjat...ne seriozno nekako !"

"Krajna neprofesionalnost, usluga katastrofa naracav roleri posle 6 dena cekanje se javiv i mi kazaa deka porackata e otkazana nemalo broj, povtorno naracav da vidam za kolku vreme ke stigne i dali ke stigne"

"Пред неколку месеци бевте ОК со нарачките, а сега сте крајно непрофесионални! Од 6 производи што имав нарачано преку онлајн страната, ми се јавувате и велите дека ни еден нема од тие производи....ЗОШТО ги ставате сите производи кога не знаете дали ВООПШТО ги имате?!?!?!?! ���"

И така натаму, и така наваму...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom