Какви патики носите за кошарка?

Член од
17 мај 2013
Мислења
210
Поени од реакции
142
Најискрено не тренирам али играм во мало и во школо добар сум во мало најчесто со влечки во школо се знае со стартки. НИШ НЕ МИ ФАЛИ.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom