Какви патики носите за кошарка?

Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
Знам дека има тема какви патики носите,али таа е универзална тема,ова е стриктно за кошарка...
е сеа ајде кажувајте што патики носите...
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Моментално имам едни Адидас, ама изглеа се ептен стар модел, со лепенка од страна.
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Ја батка шо ке најдам тоа клавам :)
Иначе коа играв ко мал имав едни џорданки од пазар
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
вакви

и вакви

иначе порано бев колекционер и имав неколку пара џорданки и сите лебронки до 6ка
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Е добро де, не ќе парадира он на модна писта, кошарка ќе игра.
Ако му се удобни, не е ништо страшно.
Се подразбира тоа :)
Ама пак, грди се :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom