Какви жени сакате?

Rolling Paper

Џокер Ноле
Член од
21 јануари 2023
Мислења
252
Поени од реакции
519
Сакам девојка манекенка.

Автоматски споено мислење:

Сакам затворена и срамежлива во јавност ама во кревет да биде курвиче на ниво
леле бато па ти се дрогираш :D
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Во темата Тиндер сум банирана па тука ќе ти одговорам
@Bulgarian91
да апсолутно точно љубоморни се и нормално типичен машки муабет ако видат дека имаат 0% шанса кај некоја девојка значи дека она е курва :coffee:
они би да имаат убава и лесна девојка епа тоа може само да фантазираат, убавите и карактерните имаат критериуми.
 
Член од
30 август 2022
Мислења
23
Поени од реакции
32
Во темата Тиндер сум банирана па тука ќе ти одговорам
@Bulgarian91
да апсолутно точно љубоморни се и нормално типичен машки муабет ако видат дека имаат 0% шанса кај некоја девојка значи дека она е курва :coffee:
они би убава и лесна епа тоа може само да фантазираат, убавите и карактерните имаат критериуми.
Фала за одговорот ми требаше бидејќи сакам да видам и женските како размислуваат бидејќи не го знам нивното мислење заради тоа што не сум во женска средина а не сум ни бил но по тоа што гледам тука во женските какви шундли се и со какви простаци неиживеани се мешаат си се поклопуваат си живеат квалитетен живот... "Оргинална" облека од некои лажни Фб страни ефтина шминка голем комплекс и дигната глава а вода у очи нема јаде паштети од Кам и бели лебови од 32 денари и најголем доживјај и е да оди по биртии да јаде вешалици плескавици ќебапи и да оди да слуша шундови и преку ноќ да се омажи ("дека и било време веќе" ) да накалеми 2 деца и после да седи дома со години во некоја стара куќа од нејзиниот успешен маж и полн погодок кој е на работа од јутра до сутра ќе и здосади да готви пере пегла а никаде не мрда по одмори и нема никакво задоволство ќе се караат ќе се разведат и ќе отиде кај друг трет.. И на крај ќе останат рефуси исфрлени од машината за перење наречена Бановски шунд.. Не го измислувам ова а напротив го гледам во реалниот живот со години
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.615
Поени од реакции
8.483
они би да имаат убава и лесна девојка епа тоа може само да фантазираат, убавите и карактерните имаат критериуми.
Општо познато е дека жените се тапа у бирање саглам партнер. Секој има критериум ама тоа не значи дека е правиот алгоритам за среќа.
 
Ф

Флеш

Гостин
Во темата Тиндер сум банирана па тука ќе ти одговорам
@Bulgarian91
да апсолутно точно љубоморни се и нормално типичен машки муабет ако видат дека имаат 0% шанса кај некоја девојка значи дека она е курва :coffee:
они би да имаат убава и лесна девојка епа тоа може само да фантазираат, убавите и карактерните имаат критериуми.
Или е курва или е разгалена татина маза која има висок стандард . Тоа машко го мисли
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.577
Поени од реакции
34.761
јаде паштети од Кам и бели лебови од 32 денари и најголем доживјај и е да оди по биртии да јаде вешалици плескавици ќебапи
...што им фалат на паштетите од Кам? посебно свинската од Свети Николе е ненадминлива, а што пак им фали на вешалиците, плескавици и ќебапи, најдобра скара ќе те најаде здраво, да не се подобри некои шкрги таму, алги, кавијар да се јадат во некој стерилен ресторан, тоа е репер за нешто ,,кавалитетен живот" и успешен закачен партнер? ауууу!
 
Член од
30 август 2022
Мислења
23
Поени од реакции
32
...што им фалат на паштетите од Кам? посебно свинската од Свети Николе е ненадминлива, а што пак им фали на вешалиците, плескавици и ќебапи, најдобра скара ќе те најаде здраво, да не се подобри некои шкрги таму, алги, кавијар да се јадат во некој стерилен ресторан, тоа е репер за нешто ,,кавалитетен живот" и успешен закачен партнер? ауууу!
Да квалитетен живот е да јадеш паштети и најефтин леб и се останато најефтино... А за месото вешалиците проблемот е од тоа поразлично не знаете вечином од свих
 

Kajgana Shop

На врв Bottom