Какви деца сакате да имате?

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.543
B

Bafra

Гостин
Инфо за тебе, телегонијата е отфрлена од научните кругови како неточна и во Енциклопедија Британика е класифицирана како суеверие.

Можда Да можда Не .
Пријатели мои посвоија девојче, околу 1 година возраст . После 2 години ќерката на изглед е "целата" на таткото/пријателов. А знаеме тој не го правел , а ни жена му не го родила. :cautious:

*Сталкер не туку се смеј како :D , утре ако штркот ти донесе "јапонче" ќе го бараш постов по форумов да им објасниш по дома :pos:
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.759
Поени од реакции
7.586
Пријатели мои посвоија девојче, околу 1 година возраст . После 2 години ќерката на изглед е "целата" на таткото/пријателов.

*Сталкер не туку се смеј како :D , утре ако штркот ти донесе "јапонче" ќе го бараш постов по форумов да им објасниш по дома :pos:
Гарант на 3 години изгледа цела на пријателон твој. И моча стоејќи.

Ќути за јапончето и дај кажи шо да правам за децава на комшивкиве. Бев го мавнал во WC пред некое време и овие испораѓаа деца после тоа. Има шанса да ме дадат на суд? Пошто во зграда живеам, не се 2-3 комшивки само....
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
женски :) нема да го фрлам и машко да излезе, можда ќе го сакам .... имам внуци што ги сакам... ама да имам 7 ќерки добро ќе е
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
женски :) нема да го фрлам и машко да излезе, можда ќе го сакам .... имам внуци што ги сакам... ама да имам 7 ќерки добро ќе е
Еден голем човек речел: "Кога син ми плесне некоја - како ја да сум плеснал, кога ќерка ми некој ја плесне - како мене да ме е плеснал" ;):D
 
Член од
24 август 2009
Мислења
73
Поени од реакции
85
Еден голем човек речел: "Кога син ми плесне некоја - како ја да сум плеснал, кога ќерка ми некој ја плесне - како мене да ме е плеснал" ;):D
Е на ваквите како тебе обично ќерки им се раѓаат ;)
 
Член од
11 јули 2011
Мислења
1.725
Поени од реакции
1.997
Еден голем човек речел: "Кога син ми плесне некоја - како ја да сум плеснал, кога ќерка ми некој ја плесне - како мене да ме е плеснал" ;):D
На крај не дај боже некоја Фифица ќе ти се роди...
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.351
женски :) нема да го фрлам и машко да излезе, можда ќе го сакам .... имам внуци што ги сакам...
ама да имам 7 ќерки добро ќе е
Имам некое чувство дека ти само мушки ќе раѓаш :rolleyes:

За ова со 7 ќерки стварно треба да си шампион за такво нешто да ти се деси.Работење цел месец само за улошки.
Иначе на едно радио во Хрватска кога слушав делеа награда фул третман во некој спа центар за тој кој што ќе се јави и ќе наведе најдобра причина зашто гозаслужува.Една жена се јави и кажа дека има 7 или 8, не ми текнува сега точно, ќерки и нормално си ја доби наградата :icon_mrgr:
Свака им част.....поготово на типот за живците.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom