Какви девојки ви се допаѓаат: слабички или заобленки?

Член од
26 септември 2012
Мислења
6.770
Поени од реакции
4.878
мразам анорексични :tapp: поарно позаоблено нешто
 
Член од
22 февруари 2011
Мислења
47
Поени од реакции
6
аа јајцето те бендиса
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.616
Поени од реакции
1.873
Ни слаби ни дебели, туку фит.
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.571
Сувопичести и плавуши (со ретки исклучоци) не благодарам. Правиот избор е некоја "егзотична девојка", со латино изглед :) иф ју ноу ват ај мин.
 
Член од
15 октомври 2012
Мислења
193
Поени од реакции
49
Ninfomanki takvite znaat stoe sex , pod miska daja krsis povise oseka nego dole vo putkata haha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom