Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Toscanello цигари ? Конкретно росо ниедна друга
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Некој да препорача некое добро и не многу скапо фрижидерче од оние за во коли/камиони што се со 12 или 24 вати?
Но да не лапа многу акумулатори, ги видов оние што се по 1000 и нешто денари, што ги има по рекламите на фб, но разбрав за никаде биле, брзо ги трошеле акумулаторите.. фала однапред!
 
Член од
9 октомври 2019
Мислења
7
Поени од реакции
7
Каде можам да купам жица од чисто сребро и чист бакар?
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
783
Поени од реакции
261
Да не начекал некој ваква торба-ладилник по маркетиве??
 

Attachments

Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Кај може да се најде полнач за во кола (за Ајфон) кој што потоа не би ми правел никакви со телефонот т.е. да си немам гајле, бидејќи земав пред неколку месеци едно такво фалш и батеријата многу брзо ми се полнеше и многу брзо се празнеше, на крај требаше нова батерија да купувам за телефонот, бидејќи цркна едноставно..Фала ви!
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.265
Поени од реакции
4.665
Кај може да се најде полнач за во кола (за Ајфон) кој што потоа не би ми правел никакви со телефонот т.е. да си немам гајле, бидејќи земав пред неколку месеци едно такво фалш и батеријата многу брзо ми се полнеше и многу брзо се празнеше, на крај требаше нова батерија да купувам за телефонот, бидејќи цркна едноставно..Фала ви!
Јас пред 2-3 години земав од Макпетрол полнач за iPhone 1A ако не се лажам ден денес супер служи, полни со нормална брзина . Барај тоа приклучокот да ти биде со јачина на полнач за телефонот, поголем дел од андроид новите модели имаат јаки полначи за брзо полнење а такво не ти треба
 
Член од
30 април 2020
Мислења
152
Поени од реакции
182
Лут, ама стварно лут, не пичкарски буковец и/или чили? За некој што обожава луто и сака предизвик.
Probaj bukovecot od firmata СИКО, mene mi e okej iako ima i nekogas koga ke stavam da ne me zaljuti, vo globala najljut od site od po prodavnici shto sum kupil.
 
Член од
1 јули 2016
Мислења
10
Поени од реакции
0
Здраво, знаете ли дали во некоја продавница за миленичиња кај нас можат да се купат ежови (hedgehogs)?
 
Член од
23 април 2014
Мислења
43
Поени од реакции
4
Каде можам да најдам бои за тетовирање, а да не е преку интернет?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom