Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
@Кеплер @Forza Milan!!!

Shipping e free. Mislam deka e fake stranica, ne mi e prv pat da kupam online, a i sekogash koga kupish pred ta stisnesh PAY go imas totallot. Ovde totallot bese 2.59, a posle plakanjeto stigna 81.

Eve slikava podole, jas samo sakav toa prviot product da go kupa (F12) so cena 2.59. A tie drugi podole ( gi ima mnogu, se se samo tie) se staveni posle plakanjeto.

Прегледај го приврзокот 209175
оди во банка оспори трансакција да ти ги вратат парите ако може ако не е прекасно оти страната е fake да не може по fake да биде
превара е страната
 
Член од
23 ноември 2016
Мислења
31
Поени од реакции
15
ne mi e prv pat da kupam online
По се ова звучиш ко да ти е прв пат да пазариш нешто онлајн. Странава вришти на скам уште од самиот url, да не зборам околу дизајн, темни патерни и слични глупости. Оди у банка оспори ја трансакцијата и проверувај каде куцаш број од картица следен пут...
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.033
Поени од реакции
1.316
@Forza Milan!!!

Da, jas znam deka e cellosna moja greshka, imam kupeno okollu 100 produkti online, i prv pat mi se slucuva vaka. Poentata mi bese ima nekoj moznost da se vratat parite.

@xope

Probav u banka, mi rekoa parite se rezervirani, uste ne gi zemal, am problemot e deka bankava me moze da gi vrati, transaksiata e napraena. Potrebno poveke mi e da znam dali ima nekoja stranica online sto moze da prijavime vakvi slucaji, i barem stranata da se zatvori.
 
Член од
14 јуни 2011
Мислења
73
Поени од реакции
9
Ovakvi nekoj da ne znae kade se prodavaat kaj nas? Bev na nekolku mesta da se rastrazam no ne uspeav da najdam. 6261 3 generic.jpg BB-KIT10FT-BUNGEE-3-min__56640.1542639373.jpg
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
Може ли да ми препорачате од каде да купам ваков трипод само да биде за мобилен телефон, а не за камера?
 

Spo_Dex_Coquvaporte

Психолог со извод од банка
Член од
2 декември 2015
Мислења
94
Поени од реакции
41
Каде може да најдам мал сеф као за канцеларија/дома као овие што ги имаат овие онлајн продавници во ск.од нив не можам да нарачам бидејќи треба да чекам неколку дена а мене ми треба најкасно до сабота да го купам.... има некој да знае кај да ме упати?
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.262
Поени од реакции
190
Каде може да најдам мал сеф као за канцеларија/дома као овие што ги имаат овие онлајн продавници во ск.од нив не можам да нарачам бидејќи треба да чекам неколку дена а мене ми треба најкасно до сабота да го купам.... има некој да знае кај да ме упати?
Merkur, Brikolaz

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Western Union koj raboti denes ?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.531
Поени од реакции
693
Благодарам на одговорот,
Каде поточно се наоѓа Меркур? Автокоманда?
Меркур се наоѓа на 100 метри пред Лук Оил бензиската во Автокоманда ,на автобуската станица на булеварот ,ако одиш со кола паркингот е од позади спроти поранешен Жито Лукс
 
Член од
19 мај 2014
Мислења
145
Поени од реакции
147
Каде можам да најдам полско креветче како на времето што имаше, или нешто слично?
 
L

Löwe

Гостин
Кафич во Скопје кај што може да се игра табла?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom