Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206


ми теба ваков продолжен кабел за слушалици... некоја идеа каде би можело да има??? по можност бананата ( пинот ) да е со 4 дела не како на сликата со 3.
Loging во Беверли
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Сеа ме интересира каде според вас прават добра пица... а то а да се наоѓа во строг центар на град.. значи близу ГТЦ... тој реон тука некаде.. а и да има пристојн а цена не некоја набиена!
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Сеа ме интересира каде според вас прават добра пица... а то а да се наоѓа во строг центар на град.. значи близу ГТЦ... тој реон тука некаде.. а и да има пристојн а цена не некоја набиена!
Хм. Немам сретнато особено добра без ептен набиени цени меѓутоа :
1. Ања (ресторанот на кеј) -
Пицата порано им беше ужас, ама имаат нов пица мајстор и од пред 2-3 месеци прават одлични пици за некој 200 денари .
2. Дион -
Не знам која беше цената точно ама многу убава пица правеа.
3. Мечос (Ленинова) -
Набиена цена е , ама поубава пица у живот немам јадено. :)
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Може ли некој да ме информира од колкава е нормална цена на квадрат подни плочки? И постои ли некоја продавница што има своја веб страна значи од тој тип?
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Може ли некој да ме информира од колкава е нормална цена на квадрат подни плочки? И постои ли некоја продавница што има своја веб страна значи од тој тип?
Имаш од 360 денари па нагоре, зависи што бараш (подни, ѕидни, надворешни, бордура.....)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Не знам ни како се викаат овие вреќи за седење...Каде може да најдам вакви?

 

noviot

Форевер Aлоун :(
Член од
19 април 2006
Мислења
446
Поени од реакции
170
Да не знае некој кај можам да најдам шок бомби и/или солзавец (или слични средства за растерување на стока во човечка форма), потребно ми е за растерување пијаници од кафана, неможам да поднесам повеќе...
 
T

Tetro

Гостин
Да не знае некој кај можам да најдам шок бомби и/или солзавец (или слични средства за растерување на стока во човечка форма), потребно ми е за растерување пијаници од кафана, неможам да поднесам повеќе...
Затвори ја кафаната или најми луѓе у форма на обезбедување.
Ако сакаш со оружје да ги разбркаш, има закони кои ќе те пратат тебе на одмор. ;)
 

noviot

Форевер Aлоун :(
Член од
19 април 2006
Мислења
446
Поени од реакции
170
Затвори ја кафаната или најми луѓе у форма на обезбедување.
Ако сакаш со оружје да ги разбркаш, има закони кои ќе те пратат тебе на одмор. ;)
Законот т.е органите што треба да ме заштити мене и мојата фамилија е бескорисен, затоа барам алтернатива па макар и да морам на принуден одмор да отидам на некое време...
 
T

Tetro

Гостин
потребно ми е за растерување пијаници од кафана, неможам да поднесам повеќе...
Законот т.е органите што треба да ме заштити мене и мојата фамилија е бескорисен, затоа барам алтернатива па макар и да морам на принуден одмор да отидам на некое време...
Сигурен си дека прашањето и намерата одат заедно?
Па, ти си имал многу поголем проблем, кој дефинитивно не знаеш како да го решиш. А јас не можам да ти помогнам никако без да знам кој е точниот проблем.
 

noviot

Форевер Aлоун :(
Член од
19 април 2006
Мислења
446
Поени од реакции
170
Сигурен си дека прашањето и намерата одат заедно?
Па, ти си имал многу поголем проблем, кој дефинитивно не знаеш како да го решиш. А јас не можам да ти помогнам никако без да знам кој е точниот проблем.
Долга е приказната , не сакам да тролам на темава, фала ти сепак за одговорот....
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
Не знам ни како се викаат овие вреќи за седење...Каде може да најдам вакви?

Друже ај ако имаш прашано за ова кажи ми цената колку е на нивниот сајт не можев да најдам таква информација. Феноменални се овие на изглед и претпоставувам на удобност - се надевам и издржливи ќе бидат :)
 

Снајпериста

несреќник
Член од
20 ноември 2008
Мислења
293
Поени од реакции
4
Дали некој може да ми каже каде да најдам програма или линк за учење на германски јазик online или на pc?
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
моженекој го има поставено прашањето претходно, дали органика продавницата за облека и трансерски ствари што беше кај маршалот измеѓу зградите уште работи и ако не дали има слична продавница како таа?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom