Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Каде можам да најдам боја за да ги полнам кертриџите на принтерот (Epson Stylus) ?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Незнаеш како е сразмерот во денари пошто викаат дека така било многу поевтино отколку да се купува кертриџот?
 
H

HITCH

Гостин
Уууууф за тоа немам поим знам само каде има. Јас дополнував црна беше некои 800 денари, ама не знам точно. Земав куп работи тогаш и не ми текнува цена. Ништо не те кошта да тркнеш да провериш или пак ако знае некој да ти каже, јас немам поим сори :smir:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Некој други продавници на Рибок,освен во Трговски кај Ирскиот паб има ли ??

И кај може да најдам на друго место Фред Пери патичиња,бели класични ?? :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.453
Незнаеш како е сразмерот во денари пошто викаат дека така било многу поевтино отколку да се купува кертриџот?
Зависи од моделот. Енивејз последниве неколку месеци драстично се паднати цените на керттриџите и тонерите, така да можеш да размислиш и за купување на нов или купување на SkyForce кертриџи, компатибилни со оригиналните а и приближно квалитетни.
 

kompas

Junior
Член од
21 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
3
Ne znam dali e soodvetno tuka da prasam ... dali znae nekoj kade mozam da najdam nekoja firma koja se zanimava so izrabotka na fudbalski igralista (baloni) ?????
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Кај можи низ Скопје да најдам ранец за лаптоп, ама да има поголем избор. И тоа да не биде од Нико, Анхоч, Еми-Медиа, АМЦ и СЕТ оти веќе бев таму.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.330
Поени од реакции
27.874
Кај можи низ Скопје да најдам ранец за лаптоп, ама да има поголем избор. И тоа да не биде од Нико, Анхоч, Еми-Медиа, АМЦ и СЕТ оти веќе бев таму.
Скоро мое другарче купи а и ја планирам да си зеам зш стварно се кул...А моеш да најдеш во продавницата купи лаптоп така се вика се наоѓа до кафичот boulevard...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom