Каде може да најдам? (Општи прашања)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од goodman_91, 24 април 2009.

 1. mishko

  mishko

  Член од:
  27 декември 2008
  Мислења:
  970
  Допаѓања:
  375
  Да работи и во сабота работното време им е од 10 часот ,после Форма Нова на самата пруга капија број 2 за влез во фабриката МЗТ неможеш да ја промашиш имаат изложено и надвор фармерки и панталони kuna.png
   
  На alekjov му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.450
  Допаѓања:
  723
  Не е проблем онака ги нарачав јас за 300 ден, секако сум во план и подобри да купам. Кога се работи за здравје нема цена. Позз.
   
 3. wiksa

  wiksa

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  2.478
  Допаѓања:
  2.290
  Ako si gi naracal radi izgledot na naocarite te razbiram potpolno, koga ke ti stignat mozes da ides vo nekoja od optikive i ke ti smenat samo stakla da ne kupuvas ramki pak.
   
  На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.450
  Допаѓања:
  723
  Да, на тоа и мислев :)
   
  На wiksa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MAJA 345

  MAJA 345

  Член од:
  14 октомври 2010
  Мислења:
  3.338
  Допаѓања:
  10.022
  Рамкиве на овие што си ги порачал за мој вкус се претесни. Може првпат носиш очила, ќе видиш како ќе гледаш со нив, али мене ваков модел ми смета. Нема врска, за рамки и онака можеш какви сакаш да носиш, јас со диоптер што сум веќе не планирам да купувам рамки од нашиве оптики.
  За стакла ќе се сложам, рандом стакленце не е за сечие око.
   
  На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ultracasual

  Ultracasual

  Член од:
  9 ноември 2017
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  778
  Каде можам да најдам уред(не знам како се вика :tapp:) за мерење температура на вода?
   
 7. macko i

  macko i Локален шериф

  Член од:
  8 јуни 2011
  Мислења:
  2.249
  Допаѓања:
  1.124
  Логин електроникс , алиекспрес , купи алат и на пазар има.
   
  На Ultracasual му/ѝ се допаѓа ова.
 8. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.450
  Допаѓања:
  723
  Каде може да најдам чадор за на плажа ?
   
 9. mishko

  mishko

  Член од:
  27 декември 2008
  Мислења:
  970
  Допаѓања:
  375
  Во Веро Јамбо
   
  На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. SaltNPepa

  SaltNPepa Other's envy, owner's pride!!!

  Член од:
  14 септември 2012
  Мислења:
  1.672
  Допаѓања:
  2.215
  Lugje, kade mozam da najdam od onie prozirnite kesenca sto se koristat za skladiranje na lekovi koga letate? Zboruvam oni sto mora ds gi pokazete koga minuvate kontrola. I isto kade vo skopje ili pak stip mozam da najdam kvaliteten kufer za patuvanje
   
 11. macko i

  macko i Локален шериф

  Член од:
  8 јуни 2011
  Мислења:
  2.249
  Допаѓања:
  1.124
  искористи од кесичките за замрзнувач , квалитетен куфер тоа се е кинеско нека не те лажат само пристојна цена на битпазар во чаршија,евентуално на пластичарска има еден специјализиран за куфери.
   
  На SaltNPepa му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lurtz

  Lurtz

  Член од:
  28 март 2006
  Мислења:
  14.052
  Допаѓања:
  6.984
  На SaltNPepa му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Decko25sk

  Decko25sk

  Член од:
  6 мај 2006
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  2
 14. mishko

  mishko

  Член од:
  27 декември 2008
  Мислења:
  970
  Допаѓања:
  375
 15. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.329
  Допаѓања:
  1.825
  Имам јас таков и не е тоа-тоа како што мислев и така ми стои


  Sent from my iPad using Tapatalk
   

Сподели преку: