Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Го барам она видеото со тие луѓето кога се маваат по чело( :facepalm::facepalm::facepalm:)па неможам да го најдам, може некој знае како беше? :D
 
Член од
12 ноември 2013
Мислења
38
Поени од реакции
3
Дали знаете некоја добра книга напишана од некој спортист? Фудбалер или било што , така книга за мотивација , за посветеност
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.964
Поени од реакции
1.866
Дали е можно да се најде грамафонска плоча од Тоше Проески ? Ако е можно, каде ?
 
Член од
15 јануари 2016
Мислења
83
Поени од реакции
6
Дали знае некој каде во Скопје можам да најдам упаљач со клубот Интер?
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
Некој случајно да не знае некаде да се продава парфемов во МК?
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Да ми предложи некој каде да извадам најбрзо лекарско уверение за продолжување на возачка.....На татко ми му бараат да вади по ново или ке му ги извадат Ц и Е категорија ако не вади лекарско по новиот закон....Значи приближно некој нека ми каже цена колку е и место за да брзо брзо заврши работа утре....Фала однапред.
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Луѓе ми треба едно ЦД од изузетно значење, се работи за компилација на EurоHouse i EuroTrance од DJ Robin, CD то го имав до скоро време но другарче коа ја продаде колата му остана у колата и така почнаа моите кризи, Ако некој успее ја најде целата компилација следува дебело частење :pijani:

Еве подетални информации







ПС: у случај да го најде некој нека си го симне и за себе бидејќи траките се лудило :)
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Да ми предложи некој каде да извадам најбрзо лекарско уверение за продолжување на возачка.....На татко ми му бараат да вади по ново или ке му ги извадат Ц и Е категорија ако не вади лекарско по новиот закон....Значи приближно некој нека ми каже цена колку е и место за да брзо брзо заврши работа утре....Фала однапред.
Цената се движи од 850 - 1300 денари, а ти го издаваат за некои 40 минути. Мој совет ти е да не го вадиш во Медика Плус, премногу ладен однос и остри погледи во рок од тие 40 минути, а иначе таму е 1250 денари:D
 
Член од
12 август 2016
Мислења
5
Поени од реакции
0
Дали случајно некој знае каде по интернетов можам да најдам точни информации за години на градење на сите трговски центри во Скопје? Поточно, ми треба информација кои трговски центри се градени во осумдесеттите години...
Се здробив од гуглање, и најдов само дека ГТЦ е 1973 завршен со изградба...
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Каде можам да најдам во Скопје вакво (слично) знаме за надворешна употреба во продавница. По можност да е од цврст материјал, нешто меѓу гума и пластика. Тоа што сакам да го заменам почна да се распаѓа после 20 години :)
 
Член од
12 ноември 2013
Мислења
38
Поени од реакции
3

Kajgana Shop

На врв Bottom