Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
14 мај 2009
Мислења
1.581
Поени од реакции
1.850
Дали знае некој каде може да се купи најлон фолија со воздушни перничиња... оние за пакување бела техника или кршливи производи.... се надевам јасен сум за што фолија се работи?! Еве слика ... каде има вакво нешто во СК?
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Dali imas info kolku se naplaka?
600 денари беше одамна само незнам, не ми теквит за колку време.
Иначе не работат картигон.[DOUBLEPOST=1489794552][/DOUBLEPOST]
Kade mozam da najdam digalki za kola (krokodil digalki) vi blagodaram odnapred! I dali ima nekoja edna prodavnica sto prodava alati i takva avto oprema? Blagodaram mnogu!

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
Дигалки имаш колку ти сакат душа во ДонаВики. Исто имаш и во ГТЦ во Конрад.
Алат зависит каков бараш, сакаш чкарт турски/кинески/полски за низ дома употреба (за да ти се најдит) тогаш мојш да набавиш во било која железарија.
Ак бараш професионален тогаш барај oд Бета, Гедореовде), Униор Комерц, УСАГ во ДонаВики, Книпекс или Снап Он.
 
Последно уредено:

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Каде може да најдам микро усб полнач за дигитален апарат kodak easyshare m763 ?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Каде во Тетово може да се најдат стикери т.е малечки налепници со интересни дизајни ? Некој вакви издизајнирани модерни



Знам има на Алиекспрес и во Скопје има сигурно ама не ми се ни чека нити оди во друг град за неколку налепници. Почна налепницата од лаптопот да ми се одлепува и грдо стои па мислев да залепам некоја ваква интересна налепница на тоа место да не биде премногу празeн простор.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
Дали знае некој каде може да се купи најлон фолија со воздушни перничиња... оние за пакување бела техника или кршливи производи.... се надевам јасен сум за што фолија се работи?! Еве слика ... каде има вакво нешто во СК?
jumbo


Sent from my iPad Pro 9.7 using Tapatalk
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Дали знае некој каде може да се купи најлон фолија со воздушни перничиња... оние за пакување бела техника или кршливи производи.... се надевам јасен сум за што фолија се работи?! Еве слика ... каде има вакво нешто во СК?
jumbo


Sent from my iPad Pro 9.7 using Tapatalk
Барај во делот кај галантеријата за Автомобили.
 
Член од
28 август 2016
Мислења
19
Поени од реакции
7
600 денари беше одамна само незнам, не ми теквит за колку време.
Иначе не работат картигон.[DOUBLEPOST=1489794552][/DOUBLEPOST]
Дигалки имаш колку ти сакат душа во ДонаВики. Исто имаш и во ГТЦ во Конрад.
Алат зависит каков бараш, сакаш чкарт турски/кинески/полски за низ дома употреба (за да ти се најдит) тогаш мојш да набавиш во било која железарија.
Ак бараш професионален тогаш барај oд Бета, Гедореовде), Униор Комерц, УСАГ во ДонаВики, Книпекс или Снап Он.
Mnooooooogu ti blagodaram za ovoj odgovor, da si ziv i zdrav !

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Добар а еф6тин сервис за десктоп компјутер во Скопје?
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.287
Поени од реакции
4.689
Добар а еф6тин сервис за десктоп компјутер во Скопје?
Јас ги сервисирам моите (без разлика дали е десктоп или лап топ) во revolution.mk
коректен однос и фер цени барем до сега за мене било така
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
117
Поени од реакции
10
Здраво знае ли некој каде можам да најдам зелена мрежа за заштита од поглед од 90% до 100% вакво нешто како на сликата , најдов само 80% но преку таа пак се гледа.. фала однапред поздрав
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Каде можам да најдам перце /трзалица за гитара?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom