Каде може да најдам? (Општи прашања)

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Дечки кажете неколку локации во Скопје кај што се печатат маици.И отприлика ако знаете колку е со наша маица и дали се наплаќа нешто од буква или?
Некоја препорака?
Фала однапред :)
Ultra Design Shop.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Каде можам да најдам цигарилоси или оние мали ароматични пури за добра цена??
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.883
Печатат во Пренди ?
Не печатат, барем јас не сум чул, зборот ми е да земе поефтин дуксер од таму, доста често во овие поефтинкиве местенца знае да залута и подобро парче облека за пониска цена.
 
Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
83
Не печатат, барем јас не сум чул, зборот ми е да земе поефтин дуксер од таму, доста често во овие поефтинкиве местенца знае да залута и подобро парче облека за пониска цена.
А во Прилеп негде печатат?
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Кај можам да најдам,или некој да ме упати за Кожув,како е патот,има нешто или нема,патот како е,смештај..Дајте некоја информација ако не ви е тешко,никаде неможам да најдам.
 
Член од
30 октомври 2012
Мислења
74
Поени од реакции
172
Дечки кажете неколку локации во Скопје кај што се печатат маици.И отприлика ако знаете колку е со наша маица и дали се наплаќа нешто од буква или?
Некоја препорака?
Фала однапред :)
моја препорака https://www.facebook.com/maickiskopje?fref=ts&__mref=message_bubble

500 денари со нивна маичка е ако печатиш нешто по просто, на другар му побарале 600 за букви и на двата ракави.
за локација ако сакаш ќе ти објаснам подетално :)
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
89
Поени од реакции
14
Дечки, помош. Треба да вадам Уверение за неосудуваност, меѓутоа не сум во Македонија, а не сум во можност да се враќам само поради тоа. Знам дека може со полномошно да оди некој и да подаде барање место мене. Е сега, дали може тоа полномошно да го направам во државата во којашто моментално живеам и дали ќе прифатат превод на македонски на полномошното кај нас во суд?
Фала!
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.281
Поени од реакции
4.689
Каде можам да најдам ваква шолја низ Скопје?
Незнам да видиш на онаа страната среќа.мк или како беше да си нарачаш по твоја желба слика. Тешко дека на друг начин ќе најдеш
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
Незнам да видиш на онаа страната среќа.мк или како беше да си нарачаш по твоја желба слика. Тешко дека на друг начин ќе најдеш
Royal Art
Апостол Гусларот бр.6, локал 2 (позади Буњаковец)
02 6142 119
royalart9@gmail.com
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.531
Поени од реакции
693
Дечки, помош. Треба да вадам Уверение за неосудуваност, меѓутоа не сум во Македонија, а не сум во можност да се враќам само поради тоа. Знам дека може со полномошно да оди некој и да подаде барање место мене. Е сега, дали може тоа полномошно да го направам во државата во којашто моментално живеам и дали ќе прифатат превод на македонски на полномошното кај нас во суд?
Фала!
Уверение лично или со полномоштво од адвокат твоите нека се јават на некој и да прашаат најсигурно ќе ти е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom