Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
27 декември 2015
Мислења
49
Поени од реакции
36
Каде можам да најдам,но да биди за мобилен и колку пари би било ?
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
528
Поени од реакции
410
Квалитетни и скапи во Сити мол. Евтини на пластичарска улица.

Sent from my 6036Y using Tapatalk
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Каде можам да најдам вакво гумено?

 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.671
Поени од реакции
6.190
Каде во Скопје (осем во продавничката во ГТЦ приземје) можам да најдам продавници што продаваат роба од Винка Виница[DOUBLEPOST=1451826311][/DOUBLEPOST]
Каде можам да најдам вакво гумено?

Во продавници што продаваат спортска опрема и опрема за боречки вештини...има една во ГТЦ во подрум...таму сигурно има
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.498
Поени од реакции
5.225
Kade mozam da najdam dobri zimski rakavici, ne za na sneg, tuku obicni, za sekojdnevna upotreba? Preporacajte :D
 

WeAreWhoWeAre

Mia san mia
Член од
12 јули 2015
Мислења
240
Поени од реакции
509
Каде може да најдам чепчиња за уши, нема да сум во ептен гласна средина, но моментално ми треба комплетна тишина за учење ?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.436
Поени од реакции
1.238
Каде во Скопје (осем во продавничката во ГТЦ приземје) можам да најдам продавници што продаваат роба од Винка Виница[DOUBLEPOST=1451826311][/DOUBLEPOST]
Во продавници што продаваат спортска опрема и опрема за боречки вештини...има една во ГТЦ во подрум...таму сигурно има
Во драчево има продавница што продава од Винка Виница работи.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
18.727
Поени од реакции
39.166
Шо пари е еден скејтборд? Генерално вака као се движат цените во зависност од квалитетот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom