Каде може да најдам? (Општи прашања)

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Дечки каде може да најдам лепенка за тач, за помалечок постар телефон? И колку пари е? Може глупо малце прашањево ама не се разбирам многу, многу..

Фала
Доколку нема модел можеш да земеш screen protector за лаптоп. За 17 инчи е до кај 120 ден и да си режеш по форма. Јас така правам за мојот телефон, повеќе од 10 ''лепенки'' испаѓаат.
 
Член од
3 август 2012
Мислења
431
Поени од реакции
1.012
Доколку нема модел можеш да земеш screen protector за лаптоп. За 17 инчи е до кај 120 ден и да си режеш по форма. Јас така правам за мојот телефон, повеќе од 10 ''лепенки'' испаѓаат.
Супеρ! А κаде да побаρам сκρин пρотеκтоρ? :)
 
Член од
27 декември 2014
Мислења
3
Поени од реакции
0
Луѓе, барам простор за изнајмување за роденден, за до кај 80-90 души. Во Скопје. Да биде по приступачна цена, па дури и по најминимална можна. Макар и да е само простор, за озвучување и се друго ќе се снајдеме со другаркиве. Ми треба за после Нова Година. Дали некој би можел да ми помогне во врска со ова? :)
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Постои ли уште во скопјево продавница ACID WEAR? И ако да, каде?
Не сум сигурен, слушнав дека затвориле но провери во Лептокарија - позади а другиот дуќан е во тој трговскиот измеѓу Шити Мол и зградата Горење. Тој во Лептокарија мислам дека е машкиот.

Незнам дали работат уште.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Не сум сигурен, слушнав дека затвориле но провери во Лептокарија - позади а другиот дуќан е во тој трговскиот измеѓу Шити Мол и зградата Горење. Тој во Лептокарија мислам дека е машкиот.

Незнам дали работат уште.
Ги исконтактирав, ми оставија број, само по нарачки правеле, немаат продавница повеќе.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.864
Поени од реакции
34.909
Кај може да се најде во Скопје од тие пиштолите заплашувачите? Само што пукат без да го исфрлат куршумот?
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
Кој автобус оди до Аеродромот Александар М., и каде може да се чека.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Кој автобус оди до Аеродромот Александар М., и каде може да се чека.
Јас вечер ќе носам другарка да си фати автобус во 3:15 од кај Зегин кај железничка. Ќе ја прашам за името на компанијата и ќе ти пишам. Мислам оти имаат и некој возен ред на интернет, ама поима неам како се вика компанијата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom