Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.078
Поени од реакции
4.447
Знае некој каде има најблиску авто перална окулу Машински факултет во Ск?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
8.645
Поени од реакции
8.363
Знае некој каде има најблиску авто перална окулу Машински факултет во Ск?
бар порано знам имаше во Ми-Да, а ако нема сеуште таму вози по Илинденска накај Карпош и сигурно ке најдеш :)
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.549
Поени од реакции
788
Може ли некој да пушти линкови за одмор летово албанија, грција , бугарија или пак кај нас пример смештај за двајца да е до кај 200ев .
Благодарам
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Каде има асални наочари за пливање/нуркање (не маски) по Скопјево? Уште подобро ќе биде ако имаат веб сајт. Сакам да видам што да си порачам од ebay :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
23.160
Поени од реакции
53.557
Каде има асални наочари за пливање/нуркање (не маски) по Скопјево? Уште подобро ќе биде ако имаат веб сајт. Сакам да видам што да си порачам од ebay :D
Мислам дека во ТЦ Беверли Хилс во подрумот, имаше едно продавниче за пливачка опрема :)
Ако не ти е проблем, можеш да појдеш да провериш :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Мислам дека во ТЦ Беверли Хилс во подрумот, имаше едно продавниче за пливачка опрема :)
Ако не ти е проблем, можеш да појдеш да провериш :)

Баш тоа ми е на памет, ама немаат сајт, сакам во моментов да проверам, без да умрам 14 пати по пат до таму :)
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.598
Баш тоа ми е на памет, ама немаат сајт, сакам во моментов да проверам, без да умрам 14 пати по пат до таму :)
нема да умреш 14 пати, само еднаш :cool:
убаво ти кажа дани, а јас од искуство ти кажувам дека, ...... ДА, малку се поскапи, али квалитетно и ефтино нема. има многу модели, така да не верувам дека нема да си најдеш нешто што нема да ти се допадне
П.С. откако ќе купиш, пофали се ;)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
нема да умреш 14 пати, само еднаш :cool:
убаво ти кажа дани, а јас од искуство ти кажувам дека, ...... ДА, малку се поскапи, али квалитетно и ефтино нема. има многу модели, така да не верувам дека нема да си најдеш нешто што нема да ти се допадне
П.С. откако ќе купиш, пофали се ;)

Целта ми е, да видам што има кај нас, што е добро и која цена, и после истото да си го купам од ebay за дупло поевтино, по можност без да излезам од дома и да умрам еднаш (после 14 онесвестувања и освестувања :) )
 
Член од
26 август 2011
Мислења
94
Поени од реакции
33
Каде на кајгана (кај кого да се обратам), да најдам луѓе расположени за муабет стварно ми е досадно..
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.589
Поени од реакции
3.891
Можете ли да ми кажете дали работи Картингот, што е во склоп на Борис Трајковски, и ако да од колку до колку ?


Благодарам однапред :)
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.187
Поени од реакции
888
Од каде да најдам вакво и кач пари е?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
688
Поени од реакции
309
Каде во Скопје (по можност во центар) да најдам евтино безбол капче? Не мора да е некоја позната марка... Ми треба колку за заштита од сонцево.
 
Член од
12 април 2012
Мислења
23
Поени од реакции
2
Каде можам да најдам флуоресцентни бои за лице и тело? Ми требаат за на фестивал, сакаме да се ишараме и да бидиме уникатно друштво :) Фала однапред
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Каде можам да најдам флуоресцентни бои за лице и тело? Ми требаат за на фестивал, сакаме да се ишараме и да бидиме уникатно друштво :) Фала однапред
Побарај во Џамбо, можеби таму има :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom