Каде може да најдам? (Општи прашања)

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.549
Поени од реакции
787

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.597
Каде беше точно тоа и колку пари е од прилика знаеш ?
--- надополнето: 8 јануари 2013 во 19:57 ---

Колку пари се знаеш ? Па пошто стои името "бит пазар" мислиш ли дека би била ок?
еми медиа имаш во рамстор, во гтц, карши пела во центар, во бисер. цена .... не знам, види на нет.
emimedia.......... mk или слично беше. побарај
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.549
Поени од реакции
787
еми медиа имаш во рамстор, во гтц, карши пела во центар, во бисер. цена .... не знам, види на нет.
emimedia.......... mk или слично беше. побарај
Океј ќе проверам деновиве фала ти многу :)
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.553
Поени од реакции
1.037
Има полигон за paintball во Скопјево? :)
 
Член од
17 август 2011
Мислења
7.312
Поени од реакции
12.259
Кај има шорцеви што се као исечени од страните :)
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
180
Поени од реакции
206
Да незнае некој кај можам да ги најдам овие алките што ги има кожни ? Фала

 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.693
Поени од реакции
19.061
Каде можам да ја најдам книгата The Hobbit во Скопје, и цена да не и знае некој случајно?

Однапред благодарам
 
Член од
3 јуни 2009
Мислења
259
Поени од реакции
242
Каде беше точно тоа и колку пари е од прилика знаеш ?
--- надополнето: 8 јануари 2013 во 19:57 ---

Колку пари се знаеш ? Па пошто стои името "бит пазар" мислиш ли дека би била ок?
ОК е, зошто да не би била? само метал, кабел, фасонка и прекидач има во неа, нема што би се расипало.
Истите ги продаваат и во другите продавници, па и во кинеските, само кажав Битпазар зошто се најефтини (околу 300 денари мислам).
Ако сакаш од продавница, побарај во Базаро или Гари, или некоја книжарница.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.878
Поени од реакции
8.826
Кај се продава полнач за iPhone некаде у центар ?
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
Нека посочи некој од каде можам да најдам продавница за ламба за на биро нешто во овој фазон ???????????
http://i47.tinypic.com/2ljgdwx.jpg
office plus gtc nasproti noken klub vanila
--- надополнето: 9 јануари 2013 во 00:32 ---
Има полигон за paintball во Скопјево? :)
da u lunA PARK MORA ZAKAZABO I MORA DA STE 2 TIMA A NE ZNAM KOLKU ,VS, KOLKU
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.549
Поени од реакции
787
ОК е, зошто да не би била? само метал, кабел, фасонка и прекидач има во неа, нема што би се расипало.
Истите ги продаваат и во другите продавници, па и во кинеските, само кажав Битпазар зошто се најефтини (околу 300 денари мислам).
Ако сакаш од продавница, побарај во Базаро или Гари, или некоја книжарница.
Па добро пошто на тој пазар све и свашта има и разни заебанции се прават затоа :) Ок во секој случај фала ти
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.694
Поени од реакции
1.402
Каде можам да ја најдам книгата The Hobbit во Скопје, и цена да не и знае некој случајно?

Однапред благодарам
преку нет
http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=10162 на македонски јазик
http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=29156 на српски јазик

или во икона центар и феникс позади универзална 350 ден.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Каде можам да најдам полимерна глина, бои за глина, фломастери и слично? Има некоја специјализирана продавница за такви работи во Скопје?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom