Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
28 мај 2008
Мислења
3.234
Поени од реакции
4.103
Епа што е поисплатливо..да си го поправам системот зашо е заебан и треба 2 000 да се поправи или да си купам вакви звучници??

Ваков систем имам http://www.tt-intl.com/images/products/NSX-VC18.gif ...ама не ми се праи да не ми се заебе пак
Мој совет е да си го поправиш системот и преку AUX ќе го користиш. Поголема моќност ќе имаш така отколку со Gembird-от. Веројатно и поквалитетен звук...
Мене лично пробано ми е... имам 2.1 за компјутер звучки, ама Samsung системот што го имам вади далеку поквалитетен и посилен звук од нив.
 
Член од
31 јануари 2010
Мислења
37
Поени од реакции
1
Дали некој знае дали има некој мотел или пак да се издаваат соби за преноќевање во Кратово? Сакам да одам на прошетка, но никако не ми се исплаќа да одам само за еден ден, а освен хотелот силекс (кој слушнав дека моментално се реновира) не знам ништо друго. :confused:
 
Член од
3 мај 2009
Мислења
155
Поени од реакции
57
Ќе може ли да ми кажете кај да најдам чипови со метална актовка... Џамбо бев ама ја немаат таа најголемата што ја сакам... Кажете ми друго некое место кај да побарам...
 
П

Паган-др

Гостин
Ќе може ли да ми кажете кај да најдам чипови со метална актовка... Џамбо бев ама ја немаат таа најголемата што ја сакам... Кажете ми друго некое место кај да побарам...
СЕВА кинеската на плоштад.
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.842
Поени од реакции
622
Дечки сервис за САМСУНГ апарати кај има?Ми се заглави картицата до пола и не се вади и ја извадив некако ама скршена е и не влегува сега,а и нова несака некаде на пола се кочи а ако ја бутнеш до доле ке се скрши LOCK копчето и не ја вади нагоре а федерчето убаво фрла.Се надевам нема некоја астрономска цена да ми земат колку што чини ново апаратче.Апаратот е Samsung NV9
 
Член од
24 август 2009
Мислења
535
Поени од реакции
72
Дечки сервис за САМСУНГ апарати кај има?Ми се заглави картицата до пола и не се вади и ја извадив некако ама скршена е и не влегува сега,а и нова несака некаде на пола се кочи а ако ја бутнеш до доле ке се скрши LOCK копчето и не ја вади нагоре а федерчето убаво фрла.Се надевам нема некоја астрономска цена да ми земат колку што чини ново апаратче.Апаратот е Samsung NV9
види во „ВидеоДата“.. :)
 

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Basketball sleeve - нигде нема ни во Nike, ни Adidas, нигде.. anyone?
 

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.095
Би сакал да прашам каде може да најдам квалитетна топка за во вода на дување ? :))
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Држач за дигитален апарат на мотор/скутер сакаме деновиве да правиме мототура па сакам да снимам...(Се залепува на светлото или на маските и нанего е прикачен дигитален апарат) знае некој кај се наоѓа ?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.336
Поени од реакции
596
Би сакал да прашам каде може да најдам квалитетна топка за во вода на дување ? :))
Атлантик Комерц спроти полициската станица Бит Пазар Веро Јамбо како и другите маркети на Веро
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Господа, кај може да јадам речни ракчиња? Печенки или пржени? Од мала немам јадено :) Не е битно дали у Скопје или надвор, само кажете каде :) И сигурно да има :)
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.534
Поени од реакции
11.805
Кај Димитрис на булевар Климент Охридски до бившо Булевар клубот ако си над 25 треба да го знаеш.
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Кај Димитрис на булевар Климент Охридски до бившо Булевар клубот ако си над 25 треба да го знаеш.
Ова Димитрис некако грчки ми звучи :) Грчко е? Дај некое негрчко :))
 
Член од
24 август 2009
Мислења
535
Поени од реакции
72
Епа што е поисплатливо..да си го поправам системот зашо е заебан и треба 2 000 да се поправи или да си купам вакви звучници??

Ваков систем имам http://www.tt-intl.com/images/products/NSX-VC18.gif ...ама не ми се праи да не ми се заебе пак
како и да е, системчето да го направиш ке ти вади појак и поубав звук од сите овие 2.1 „сараунди“ до 2.000 денари што се... а ако сакаш веќе добар звук, почни да си бараш некое појачало :)
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Дееека можам да најдам ленени кошули (со ракави) ? Бев во еУроазија некако...НИКАКВИ беа ,ни краѓња имаа ништо немаа ,изгледав во нив како мрднат , оние во лудница кошулине што се :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom