Каде може да најдам? (Општи прашања)

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Некој да не видел негде низ градов DELL тастатури, освен у Макпетрол DELL?
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
ташни машки оние за преку рамо популарни педеруши некој да не сретнал убави со блага цена :)
Чаршија.

Оф Топик: Ников да не ти е ради Брла од Ѓорче? :)
 
Член од
28 мај 2011
Мислења
40
Поени од реакции
3
Дали во Скопје има некоја компанија која прска против бубачки и пестициди? (за дома ми е)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
32
Поени од реакции
0
Каде може да се најде gps bluetooth receiver како би го употребил за лаптоп-от за да може истиот да го користам за навигација
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Сеедно, си видел негде? :)
Ако ти треба тастатура за поправка на лаптоп пиши ПП....за класична тастатура за ПЦ незнам[/quote]
--- надополнето: 14 јуни 2012 во 13:24 ---
Каде може да се најде gps bluetooth receiver како би го употребил за лаптоп-от за да може истиот да го користам за навигација
Едно време имаше во Анхоч....моментално нема :( ... но проверувај од време на време...можеби ќе добијат
http://www.anhoch.com/pcmarket/index.php?search_str=gps
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
218
Поени од реакции
22
Каде можам да најдам албум за стари пари во Скопје ?
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Некој да знај каде можи да се најдат од оние вентилаторите со вода, како на сликава,

 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
Како се викаат оние нови скироли(за мене се нови за некој можи не) кои што се малку разделени на средина и со мрдање на задната страна добиваш брзина а предната мислам за правец е или така нешто.. И кај можам да најдам такви во Скопје или некој друг град низ Македонијава.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.507
Поени од реакции
678
Patuvam za Belgija za brzo vreme i me interesira sto treba da imam so mene kako bi nemal problem na aerodromot? Odam privatno kaj luge, pa me interesira dali treba da imam pokana od niv, i kolku pari bi trebal da imam za eden mesec sedenje tamu? Isto taka dali patnicko osiguruvanje e zadolzitelno da imam? fala i izvinete za latinica
Друже пожелно е да ја имаш и покана , за пари секаде е различно зависи која држава колку бара за дневен престој во некој хотел и слично тоа им е некој вид гаранција дека нема да останеш подолго од 3 месеци инаку може и со гаратно писмо и приложување на пари или банкарска сметка полицаецот да не ти дозволи влез во нивната држава тоа е ептен ретко но сепак постои можност.Инаку потребно ти е патничко осигурување .
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
218
Поени од реакции
22
Каде можам да најдам албум за стари пари во Скопје ?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.559
Поени од реакции
6.669
Денес ги скршив наочарите кој прескапо ги платив пред 3 години, дали некој може да ми каже каде можам во Скопје да најдам солидни наочари за сонце а да не платам многу. :rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom