Каде може да најдам? (Општи прашања)

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.467
Кажете некоја пицерија у центар на Скопје..убава пица а евтино :D
Леандра ќе ја носиш? :D btw нема да згрешиш со Костарика, одма до фонтана е.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.905
Поени од реакции
8.626
Kостарика, градски парк. Ептен убави пици прават, а цените им се стандардни.
А кај се наоѓа.. кај фонтаната у таа близина или..? И навечер до колку работи ако знаеш..:)
--- надополнето: 10 јуни 2012 во 23:21 ---
Леандра ќе ја носиш? :D btw нема да згрешиш со Костарика, одма до фонтана е.
За жал не :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.467
А кај се наоѓа.. кај фонтаната у таа близина или..? И навечер до колку работи ако знаеш..:)
--- надополнето: 10 јуни 2012 во 23:21 ---


За жал не :D
До 12, до 1 за викенди. Мислам ако направиш сметка над 500 денари имаш порција палачинки гратис ама не знам дали уште им важи ова.
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
7
Некој да не знае, каде можат да се најдат добри рекети за тенис во Скопје ??
(Wilson, Babolat, Head) :)
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
611
Ако може некој да ми прати линк од законот за работа на јавни базени. Ме интересира вакво нешто каде може да се најде?

Што треба да поседува еден базен т.е. за што може да се фати инспекторот ако ми тропне на врата :)

Фала
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.905
Поени од реакции
8.626
Некој да не знае, каде можат да се најдат добри рекети за тенис во Скопје ??
(Wilson, Babolat, Head) :)
Најк продавниците за спортска опрема..знам има у најк во Куманово,сигурно и по Ск има..babolat марка.
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.102
Поени од реакции
63
не знам дали треба во оваа тема, но барам некој што има 2 компилации на антена5 фанк или боогие беше нешто, диско музика од 80`те сини цедиња беа со една црнкиња со афрофризура :) би сакала да ми ги подари :) преку share се разбира :)
 

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.794
Поени од реакции
1.714
Некој да не знае, каде можат да се најдат добри рекети за тенис во Скопје ??
(Wilson, Babolat, Head) :)
Имаш во секој тениски клуб низ Скопјево, а имаш и карши Ванила диското продавница за спортска опрема поточно Баболат. :)
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Ај ако може некој да ми помогне активирав џабест пакетот што е од 79 денари и сега да се уклучам на интертнет не можам :( треба да го подесам мобилниот а немам си појма како :cautious:
 

The countess

Аристократка
Член од
2 јуни 2012
Мислења
145
Поени од реакции
82
Денес цел ден ги барав овие крзнениве маски за ајфон низ Скопје...
Знае некој каде ги има?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom