Каде може да најдам? (Општи прашања)

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.069
Поени од реакции
26.524
Каде може да најдам фотографија (дали може некој ја има во албумите од прабабите и прадедовците)на старата целосен објект црква, сега потопена Св.Никола во Маврово? :smirce:
На Google
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.789
Поени од реакции
19.254
...тоа колку да пишеш, дали си проверил?
значи барам фотографија највероватно црно бела каде се гледа целосно црквата Св.Никола во Маврово, пред 50- 100 години тој период, а сега е поплавената и пропадната!
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.069
Поени од реакции
26.524
...тоа колку да пишеш, дали си проверил?
значи барам фотографија највероватно црно бела каде се гледа целосно црквата Св.Никола во Маврово, пред 50- 100 години тој период, а сега е поплавената и пропадната!
Знам која ја бараш, и ја има на Google само треба побараш на малку понапреден начин.
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
385
Поени од реакции
293
Каде може да најдам тоте баг со сопствен дизајн? Има некој предлог?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.789
Поени од реакции
19.254
Знам која ја бараш, и ја има на Google само треба побараш на малку понапреден начин.
...на дело Анон не вака со муабет, повели докажи колку твојот начин е напреден (или тоа устичето само ти вергла) пронајди на Нет фотографија од старата црква Св.Никола во Маврово цела кога била!
 
Член од
19 јули 2021
Мислења
3
Поени од реакции
0
Zdravo dali znae nekoj da mi kaze kade vo makedonija se prodavaat canti na golemo, turski proizvod?
 

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.542
Поени од реакции
3.251
219849672_158525329679223_6989315904156706688_n.jpg

kade moze vo mkd da se najdat nekoi ukrasni hartii/mali kesi za cokolatca
slicni na ovie na slikava?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.789
Поени од реакции
19.254
Каде може да најдам фотографија (дали може некој ја има во албумите од прабабите и прадедовците)на старата целосен објект црква, сега потопена Св.Никола во Маврово? :smirce:
Знам која ја бараш, и ја има на Google само треба побараш на малку понапреден начин.
... што прави понапредниот начин да ми најде фотка? :pipi:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.474
Поени од реакции
1.268
Член од
11 април 2012
Мислења
3.271
Поени од реакции
3.183
Дечки да препорачате паркетар во реонот на Скопје
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
9.928
Поени од реакции
19.809
Дајте предлог салон/продавница за канцелариски столови, или пак ако имате некој специфичен модел со добар сооднос: цена/квалитет.

Дали има сеуште агенции кои носат од ИКЕА? (пред короната знам дека се вртеа доста огласи, им нарачуваш што точно и ти го носеа за неколку денови).
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.604
Поени од реакции
18.593
Каде може да се најдат манжетни со иницијали?
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.366
Поени од реакции
4.499
Каде може да најдам фотографија (дали може некој ја има во албумите од прабабите и прадедовците)на старата целосен објект црква, сега потопена Св.Никола во Маврово? :smirce:
Има на fb мала група, Свети Никола Маврово. Да се обидеш таму?
 
Член од
1 април 2017
Мислења
241
Поени од реакции
24
Каде можам да најдам убава и квалитетна врата за у тоалет?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom