Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
29 март 2019
Мислења
128
Поени од реакции
48
Здраво сакам да прашам дали знае некој био енергичар да ми даде број или контакт.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
23.236
Поени од реакции
14.541
Ваљда оној зибери работи? Имер зибери на дижонска...
,,,28 avgust ,Golema Bogorodica ne e drzhaven praznik tuku samo za hristijanite,pravoslavni,,taka da bilokade baraj notar muslimani,,,,shtom barash urgentno notarska usluga na vakov golem pravoslavni hristijanski praznik hitno ti e,,,
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.113
Поени од реакции
3.001
Дечки знае ли некој дали можат да се купат вертикални фотографии на теренот кои ги користат по катастриве ?
 
Член од
12 јануари 2019
Мислења
16
Поени од реакции
7
Каде можам да најдам продавница со голем и добар избор за патики? Поготово Nike.
 
Член од
22 февруари 2018
Мислења
147
Поени од реакции
61
Каде можам да најдам Брита - бокал за вода. Барав на гугл, ама не најдов...
Во некоја продавница има СК или онлајн можи се продава негде?

Од Битола сум.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
23.236
Поени од реакции
14.541
Каде можам да најдам Брита - бокал за вода. Барав на гугл, ама не најдов...
Во некоја продавница има СК или онлајн можи се продава негде?

Од Битола сум.
,,,gi imashe vo Tineks no sega vekje ne,,,dokolku si zainteresiran da ti dadam tel.br vo LP,,,,
,,,,go koristat doma nanazad godini,,,,a i kertridzhite po porachka gi dostavuvaat do doma,,,e sega kako ke bide sistemot za Bitola,,,najdobro da iskomunicirash,,,
 
Член од
22 февруари 2018
Мислења
147
Поени од реакции
61
,,,gi imashe vo Tineks no sega vekje ne,,,dokolku si zainteresiran da ti dadam tel.br vo LP,,,,
,,,,go koristat doma nanazad godini,,,,a i kertridzhite po porachka gi dostavuvaat do doma,,,e sega kako ke bide sistemot za Bitola,,,najdobro da iskomunicirash,,,
fala. mozi da mi dadesh broj.
 
Член од
21 април 2019
Мислења
115
Поени од реакции
97
Дали некој знае кој е човеков и како можам да го исконтактирам? Претпоставувам дека е или професор на некој факултет или доктор.


_20190828_100609.JPG _20190828_100507.JPG
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.153
Поени од реакции
2.880
Каде можам да најдам Брита - бокал за вода. Барав на гугл, ама не најдов...
Во некоја продавница има СК или онлајн можи се продава негде?

Од Битола сум.
Мега Спорт, Сити Бокс, СпортВижн.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.312
Поени од реакции
16.816
Дали некој знае кој е човеков и како можам да го исконтактирам? Претпоставувам дека е или професор на некој факултет или доктор.


Прегледај го приврзокот 216143Прегледај го приврзокот 216144
1567091370392.png

Ангел Џамбазовски for searching sake.

Се што требаше да направиш е да отидеш на Youtube да пишеш утринска на телма, да го отвориш каналот нивни и у срч да напишеш diskus и првото видео е од овој истиов ама во друг термин од твојот скриншот.
Следно, ако не ти се слуша емисијата и неќеш да моташ со можност да дознаеш кај работи што работи, треба да го гуглаш.
Првиот гугл резултат е овој
линкот во првите 2 реченици е овој
И тука имаш
Закажете консултација

+389 (2) 321 2353
 
На врв Bottom